Wodniak jądra u 4-latka

Czy twoje dziecko rozwija się prawidłowo...
Madra
Nowy użytkownik

Wodniak jądra u 4-latka

Postautor: Madra » 20 maja 2009, 11:25

Witam Forumowiczki!

Wczoraj na bilansie 4-latka lekarka zauważyła ze synek ma jedno jąderko większe i skierowała nas na konsultacje chorurgiczne w kierunku wodniaka. Faktycznie chirurg potwierdził wodniaka i skierwoał nas na operacje :( I tu mam wielką prośbę czy ktoś może mial podobną sytuacje, co nie co wyczytałam w internecie, mianowicie ze operacja trwa ok pół godziny, potem jeszcze 2 dni trzeba odczekać w szpitalu, mimo wszystko bardzo się boje o małego :( Boje sie narkozy i w ogóle zeby wszystko poszło sprawnie, zeby operacja poszła pomyślnie i nie było żadnych komplikacji :(
Operacje mamy na przyszły czwartek
Pozdrawiambv
Obrazek

Madra
Nowy użytkownik

re: Wodniak jądra u 4-latka

Postautor: Madra » 20 czerwca 2009, 12:30

ech... widzę ze to raczej forum wzajemnej adoracji i niczego rzeczowego dowiedzieć się nie można :/ Samo słodzenie, aż mdli, pora poszukać czegoś innego, pozdrawiam "serdecznie"
Obrazek

Duzy
Nowy użytkownik

re: Wodniak jądra u 4-latka

Postautor: Duzy » 25 czerwca 2009, 16:55

Jeśli nikt nie odpisywał to znaczy jeno tyle, że ludzie nie wiedzieli.
To, że Ci nie odpowiedzieli to nic nie znaczy, ja miałem coś takiego, ale też miałem coś koło 5 lat i nie pamiętam.
Jak zawsze, czasem dostanie się odpowiedź, czasem nie.
Na tym to polega, pisze się na forum z nadzieją, że znajdzie się ktoś kto będzie znał odpowiedź. Jeśli zna to dobrze, jeśli nie zna... trudno. A nie od razu, że ludzie jacyś nie tak:/
Kobieto, to jest zachowanie na poziomie 14latki, a nie dorosłej matki.
Nie chcesz być tu użytkowniczką to nie bądź. Ale nie zachowuj się jak facet który dostał kosza i nagle głośno stwierdza, że dziewczyna za którą się uganiał przez kilka tygodni jest brzydka, ma krzywe nogi i małe piersi. Bo to dokładnie coś w tym stylu

Wróć do „Rozwój dziecka”