Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wodniak jądra u 4-latka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Rozwój dziecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madra
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 12:25 pm    Temat postu: Wodniak jądra u 4-latka Odpowiedz z cytatem

Witam Forumowiczki!

Wczoraj na bilansie 4-latka lekarka zauważyła ze synek ma jedno jąderko większe i skierowała nas na konsultacje chorurgiczne w kierunku wodniaka. Faktycznie chirurg potwierdził wodniaka i skierwoał nas na operacje I tu mam wielką prośbę czy ktoś może mial podobną sytuacje, co nie co wyczytałam w internecie, mianowicie ze operacja trwa ok pół godziny, potem jeszcze 2 dni trzeba odczekać w szpitalu, mimo wszystko bardzo się boje o małego Boje sie narkozy i w ogóle zeby wszystko poszło sprawnie, zeby operacja poszła pomyślnie i nie było żadnych komplikacji
Operacje mamy na przyszły czwartek
Pozdrawiambv
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 1:30 pm    Temat postu: re: Wodniak jądra u 4-latka Odpowiedz z cytatem

ech... widzę ze to raczej forum wzajemnej adoracji i niczego rzeczowego dowiedzieć się nie można :/ Samo słodzenie, aż mdli, pora poszukać czegoś innego, pozdrawiam "serdecznie"
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 5:55 pm    Temat postu: re: Wodniak jądra u 4-latka Odpowiedz z cytatem

Jeśli nikt nie odpisywał to znaczy jeno tyle, że ludzie nie wiedzieli.
To, że Ci nie odpowiedzieli to nic nie znaczy, ja miałem coś takiego, ale też miałem coś koło 5 lat i nie pamiętam.
Jak zawsze, czasem dostanie się odpowiedź, czasem nie.
Na tym to polega, pisze się na forum z nadzieją, że znajdzie się ktoś kto będzie znał odpowiedź. Jeśli zna to dobrze, jeśli nie zna... trudno. A nie od razu, że ludzie jacyś nie tak:/
Kobieto, to jest zachowanie na poziomie 14latki, a nie dorosłej matki.
Nie chcesz być tu użytkowniczką to nie bądź. Ale nie zachowuj się jak facet który dostał kosza i nagle głośno stwierdza, że dziewczyna za którą się uganiał przez kilka tygodni jest brzydka, ma krzywe nogi i małe piersi. Bo to dokładnie coś w tym stylu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Rozwój dziecka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: