Tabletki, plamienie,a nadżerka

AvaAngie
Nowy użytkownik

Tabletki, plamienie,a nadżerka

Postautor: AvaAngie » 14 stycznia 2008, 08:36

Przeniosłam temat w nadziei, ze ktoś mi odpowie,

Mam brązowawą wydzielinę zabarwioną krwią coś podobnego jak czasem przed okresem ale brałam tabletki antykoncepcyjne kiedy sie pojawiła i dopiero dziś mam przerwę (wydzielina pojawia się, juz od około tygodnia) Wcześniej pojawiała się przeźroczysto-żółtawa z pasemkami krwi.Mam stwierdzoną nadżerkę, czy to moze miec z tym cos wspolnego? Czy jednak wina tabletek?
Obrazek

aaasiaa
Nowy użytkownik

re: Tabletki, plamienie,a nadżerka

Postautor: aaasiaa » 14 stycznia 2008, 14:58

najprawdopodobniej jest to wina nadżerki,ale pewna będziesz jak ją wyleczysz.

Blanca18
Nowy użytkownik

Postautor: Blanca18 » 14 stycznia 2008, 16:26

bardzo mozliwe ze to od tabletek ale nadzerki takze ni emozna wykluczyc chodz mysle ze to nie od nadzerki ja takze mam nadzerke zgos sie do ginekologa
Obrazek

AvaAngie
Nowy użytkownik

Postautor: AvaAngie » 14 stycznia 2008, 22:41

Wizyta u lekarza najszybciej za miesiac. Prywatnie juz nie mam pieniedzy poza tym ostatnio płaciłąm 130 złotych za to ze zrobił mi badania na chlamydię zamiast cytologię zrobić bo stwierdził zmianę " nie wiem co to jest, trzeba zrobic badania" ;/ Lekarze strajkują i cytologii tez nie robią, nawet gdyby mi sie udało jakoś wcisnąć na litość. A ja się boje ze to rak ;/
Obrazek

misty
Nowy użytkownik

Postautor: misty » 14 stycznia 2008, 23:22

Nie dramatyzuj, nowortory złośliwe nie rozwijają się nagle. :wink:
Albo wina nadżerki, albo potrzebujesz tabletek o silniejszej dawce hormonów, bo tak też może być, jeśli pojawiają się plamienia wewnątrz cyklu.
...I'll protect you from the hooded claw, keep the vampires from your door...