Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tabletki, plamienie,a nadżerka
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AvaAngie
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 9:36 am    Temat postu: Tabletki, plamienie,a nadżerka Odpowiedz z cytatem

Przeniosłam temat w nadziei, ze ktoś mi odpowie,

Mam brązowawą wydzielinę zabarwioną krwią coś podobnego jak czasem przed okresem ale brałam tabletki antykoncepcyjne kiedy sie pojawiła i dopiero dziś mam przerwę (wydzielina pojawia się, juz od około tygodnia) Wcześniej pojawiała się przeźroczysto-żółtawa z pasemkami krwi.Mam stwierdzoną nadżerkę, czy to moze miec z tym cos wspolnego? Czy jednak wina tabletek?

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aaasiaa
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 3:58 pm    Temat postu: re: Tabletki, plamienie,a nadżerka Odpowiedz z cytatem

najprawdopodobniej jest to wina nadżerki,ale pewna będziesz jak ją wyleczysz.
Powrót do góry
Blanca18
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 5:26 pm    Temat postu: re: Tabletki, plamienie,a nadżerka Odpowiedz z cytatem

bardzo mozliwe ze to od tabletek ale nadzerki takze ni emozna wykluczyc chodz mysle ze to nie od nadzerki ja takze mam nadzerke zgos sie do ginekologa
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 11:41 pm    Temat postu: re: Tabletki, plamienie,a nadżerka Odpowiedz z cytatem

Wizyta u lekarza najszybciej za miesiac. Prywatnie juz nie mam pieniedzy poza tym ostatnio płaciłąm 130 złotych za to ze zrobił mi badania na chlamydię zamiast cytologię zrobić bo stwierdził zmianę " nie wiem co to jest, trzeba zrobic badania" ;/ Lekarze strajkują i cytologii tez nie robią, nawet gdyby mi sie udało jakoś wcisnąć na litość. A ja się boje ze to rak ;/

[/url]
Powrót do góry
misty
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 12:22 am    Temat postu: re: Tabletki, plamienie,a nadżerka Odpowiedz z cytatem

Nie dramatyzuj, nowortory złośliwe nie rozwijają się nagle.
Albo wina nadżerki, albo potrzebujesz tabletek o silniejszej dawce hormonów, bo tak też może być, jeśli pojawiają się plamienia wewnątrz cyklu.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: