Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Trądzik-bardzo skuteczny sposób na trądzik i łojotok!!!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Uroda, cera, piekna skóra i włosy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafik25
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 7:55 pm    Temat postu: Trądzik-bardzo skuteczny sposób na trądzik i łojotok!!! Odpowiedz z cytatem

Odkąd pamiętam miałem zawsze problem z trądzikiem, zaczęło sie jak zacząłem dojrzewać, wtedy też zaczął się mój problem łysieniem i łojotokiem. Chodziłem wielokrotnie do naszych pseudo-dermatologów(zmieniając ich niejednokrotnie), wydając tylko kupę kasy na ich pseudo-środki bez żadnych efektów.
Mój problem z trądzikiem został zlikwidowany dopiero jak wyjechałem za granicę, a konkretnie do Anglii. Tam też odwiedziłem zwykłego lekarza pierwszego kontaktu( nie dermatologa!!), on też polecił mi pewien antybiotyk, który wyleczył mi trądzik w niemal 100%!!

Lek ten nazywał się Oxytetracycline 250mg, stosowałem go przez miesiące z bardzo dobrymi efektami, na początku brałem dwie tabletki dziennie potem tylko jedną.
Kiedy wróciłem do Polski, odwiedziłem ponownie dermatologa w celu zdobycia recepty na ten lek, tam też dowiedziałem sie, że nie ma takiego leku w Polsce, ale jest inny bardzo podobny i nazywa się Tetracyclinum 250mg.
Zacząłem go stosować i rzeczywiście działa bez zarzutu tak jak ten pierwszy!!
Cena jednego opakowania:16 drażetek-11.60zł

Pozostał jeszcze jeden problem, mianowicie łojotok.

Całkiem przypadkowo odkryłem sposób na łojotok(bardzo skuteczny), szukając leku na łysienie. Mianowicie:

Piję codziennie herbatkę z Wierzbownicy drobnokwiatowej(na początku 2 razy dziennie rano i wieczorem po 1,5 łyżeczki, potem raz dziennie), likwiduje niemal całkowicie łojotok! nigdy nie miałem tak suchej i ładnej cery. Dostępna jest niemal w każdym sklepie zielarskim, jedno opakowanie kosztuje lekko ponad 2zł(50g i starcza lekko na 2tyg.).

Nie muszę chyba dodawać,że likwidując łojotok, praktycznie osuwamy przyczynę trądziku
Wierzbownica w połączeniu z tetracyclinum i żegnaj trądziku na zawsze!!

Mam nadzieję, że moje doświadczenia pomogą Wam wyleczyć te dwie dolegliwości. Pozdrawiam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafik25
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 8:01 pm    Temat postu: re: Trądzik-bardzo skuteczny sposób na trądzik i łojotok!!! Odpowiedz z cytatem

Dodam,że mój trądzik był bardzo "niewygodny".
Nie była to tylko twarz, ale i klatka piersiowa oraz plecy, w szczególności okolice łopatek.
Powrót do góry
milkaj
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 10:08 am    Temat postu: re: Trądzik-bardzo skuteczny sposób na trądzik i łojotok!!! Odpowiedz z cytatem

Apropo wierzbownicy drobnokwiatowej, owszem istnieja takie zioła, ale to zioła dla mężczyzn po 50-stce na prostatę! Znajoma farmaceutka powiedziała mi ze to nic nie ma wspólnego z jakimś skutecznym wpływem na trądzik :/

Powrót do góry
rafik25
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 6:05 pm    Temat postu: re: Trądzik-bardzo skuteczny sposób na trądzik i łojotok!!! Odpowiedz z cytatem

sluchaj dalej pani ze sklepu..powodzenia..a najlepiej wybierz sie do jeszcze lepszych expertow...dermatologow...
poza tym wierzbownica nie jest na tradzik...ja tak nie powiedzialem!! ona zmniejsza lojotok...a nawet go likwiduje...LOGICZNIE MYSLAC POMAGA TEZ DZIEKI TEMU POZBYC SIE TRADZIKU....CZYTAJ UWAZNIE!!!
HEH
Powrót do góry
milkaj
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 3:11 pm    Temat postu: re: Trądzik-bardzo skuteczny sposób na trądzik i łojotok!!! Odpowiedz z cytatem

Wiesz....jeżeli chcesz i pomaga Ci to dalej stosuj! Mnie Twoj post nie przekonał i nie zastosuję Twojej kuracji. Pytałam w dwóch aptekach o wierzbownice, moze faramceutki nie do końca wiedziały szerokie zastosowanie wierzbownicy drobnokwiatowej. Poinformowały mnie ze przewaznie stosuja ja męzczyzni po 50-tce i szukalam tez na ten temat na necie w wyszukiwarce i to bylo jednym z jej głownych zastosowań. Jezeli Ci pomaga, to fajnie! Moj dermatolog jednak zaleca mi inne leki, ziola i kosmetyki na zwalczanie tradzika.

pozdrawiam! i nie denerwuj sie tak, bo forum jest od tego zeby wyrazic rowniez wlasna opinię........

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Uroda, cera, piekna skóra i włosy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

Skocz do: