Trądzik-bardzo skuteczny sposób na trądzik i łojotok!!!

Jak dbać o stan swojej skóry, włosów aby były zdrowe i piękne
rafik25
Nowy użytkownik

Trądzik-bardzo skuteczny sposób na trądzik i łojotok!!!

Postautor: rafik25 » 08 czerwca 2007, 18:55

Odkąd pamiętam miałem zawsze problem z trądzikiem, zaczęło sie jak zacząłem dojrzewać, wtedy też zaczął się mój problem łysieniem i łojotokiem. Chodziłem wielokrotnie do naszych pseudo-dermatologów(zmieniając ich niejednokrotnie), wydając tylko kupę kasy na ich pseudo-środki bez żadnych efektów.
Mój problem z trądzikiem został zlikwidowany dopiero jak wyjechałem za granicę, a konkretnie do Anglii. Tam też odwiedziłem zwykłego lekarza pierwszego kontaktu( nie dermatologa!!), on też polecił mi pewien antybiotyk, który wyleczył mi trądzik w niemal 100%!!

Lek ten nazywał się Oxytetracycline 250mg, stosowałem go przez miesiące z bardzo dobrymi efektami, na początku brałem dwie tabletki dziennie potem tylko jedną.
Kiedy wróciłem do Polski, odwiedziłem ponownie dermatologa w celu zdobycia recepty na ten lek, tam też dowiedziałem sie, że nie ma takiego leku w Polsce, ale jest inny bardzo podobny i nazywa się Tetracyclinum 250mg.
Zacząłem go stosować i rzeczywiście działa bez zarzutu tak jak ten pierwszy!! :D
Cena jednego opakowania:16 drażetek-11.60zł

Pozostał jeszcze jeden problem, mianowicie łojotok.

Całkiem przypadkowo odkryłem sposób na łojotok(bardzo skuteczny), szukając leku na łysienie. Mianowicie:

Piję codziennie herbatkę z Wierzbownicy drobnokwiatowej(na początku 2 razy dziennie rano i wieczorem po 1,5 łyżeczki, potem raz dziennie), likwiduje niemal całkowicie łojotok! nigdy nie miałem tak suchej i ładnej cery. Dostępna jest niemal w każdym sklepie zielarskim, jedno opakowanie kosztuje lekko ponad 2zł(50g i starcza lekko na 2tyg.).

Nie muszę chyba dodawać,że likwidując łojotok, praktycznie osuwamy przyczynę trądziku :)
Wierzbownica w połączeniu z tetracyclinum i żegnaj trądziku na zawsze!!

Mam nadzieję, że moje doświadczenia pomogą Wam wyleczyć te dwie dolegliwości. Pozdrawiam!!

rafik25
Nowy użytkownik

re: Trądzik-bardzo skuteczny sposób na trądzik i łojotok!!!

Postautor: rafik25 » 08 czerwca 2007, 19:01

Dodam,że mój trądzik był bardzo "niewygodny".
Nie była to tylko twarz, ale i klatka piersiowa oraz plecy, w szczególności okolice łopatek.

milkaj
Nowy użytkownik

Postautor: milkaj » 25 czerwca 2007, 09:08

Apropo wierzbownicy drobnokwiatowej, owszem istnieja takie zioła, ale to zioła dla mężczyzn po 50-stce na prostatę! Znajoma farmaceutka powiedziała mi ze to nic nie ma wspólnego z jakimś skutecznym wpływem na trądzik :/
Obrazek
Obrazek

rafik25
Nowy użytkownik

Postautor: rafik25 » 26 czerwca 2007, 17:05

sluchaj dalej pani ze sklepu..powodzenia..a najlepiej wybierz sie do jeszcze lepszych expertow...dermatologow...
poza tym wierzbownica nie jest na tradzik...ja tak nie powiedzialem!! ona zmniejsza lojotok...a nawet go likwiduje...LOGICZNIE MYSLAC POMAGA TEZ DZIEKI TEMU POZBYC SIE TRADZIKU....CZYTAJ UWAZNIE!!!
HEH

milkaj
Nowy użytkownik

Postautor: milkaj » 27 czerwca 2007, 14:11

Wiesz....jeżeli chcesz i pomaga Ci to dalej stosuj! Mnie Twoj post nie przekonał i nie zastosuję Twojej kuracji. Pytałam w dwóch aptekach o wierzbownice, moze faramceutki nie do końca wiedziały szerokie zastosowanie wierzbownicy drobnokwiatowej. Poinformowały mnie ze przewaznie stosuja ja męzczyzni po 50-tce i szukalam tez na ten temat na necie w wyszukiwarce i to bylo jednym z jej głownych zastosowań. Jezeli Ci pomaga, to fajnie! Moj dermatolog jednak zaleca mi inne leki, ziola i kosmetyki na zwalczanie tradzika.

pozdrawiam! i nie denerwuj sie tak, bo forum jest od tego zeby wyrazic rowniez wlasna opinię........
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Uroda, cera, włosy”