leki na katar

malwinka
Nowy użytkownik

leki na katar

Postautor: malwinka » 30 kwietnia 2007, 09:15

Od kilku dni męczy mnie dość silny katar. Na początku tym się nie przejmowałam, pomyślałam pewnie sam przejdzie, niestety tak nie jest:( Wogle nie przechodzi, co gorsze coraz bardziej mnie męczy. Słyszałam o jakimś leku cirrus czy cirus, (nie wiem czy to krople czy tabletki) że pomaga, ale sama nie wiem. Troche boje się kupić w ciemno bo z tego co wiem niektóre leki strasznie wysuszają śluzówke Proszę doradźcie mi coś.

kacper17
Nowy użytkownik

re: leki na katar

Postautor: kacper17 » 01 maja 2007, 16:00

hmm nie ma leków na katar, bo kataru się nie leczy. Trzeba usunąć przyczynę powstawania kataru. Może być alergia, przeziębienie i wiele innych. Co do kataru to można starać się go zmniejszać przez krople.
Polecam krople Xylorin są bardzo dobre i nie śmierdzą :wink: Do tego wodę do nosa Sterimar. Fajnie się potem oddycha. No i smarkać nosa :D Teraz jest mnóstwo pylących roślin. Sam siedzę i smarkam przed komputerem. Kup sobie Zyrtec UCB jest on na receptę. Jedna tabletka na noc i będzie lepiej :) Pozdrawiam :)

Hosa
Nowy użytkownik

Postautor: Hosa » 06 maja 2007, 22:12

Stosowałam kiedyś cirrus. To jest w postaci tabletek. Powinnaś dostać w każdej aptece to jest bez recepty. Z tego co pamiętam za 6 tabletek zapłaciłam troche ponad 10zł. Bierze się jedną na 12 godzin i nie dłużej niż 4 dni. Powiem tak mi to pomogło, jak wzięłam tabletke to mniej więcej po pół godziny było mi lepiej i wcale w nosie nie miałam sucho. W sumie mozesz spróbować, może ktoś jeszcze się odezwie i ci coś doradzi

malwinka
Nowy użytkownik

Postautor: malwinka » 09 maja 2007, 11:49

Hej Hosa dzięki za rade. Kupiłam tego cirrusa w osiedlowej aptece dokładnie za 12,40zł. Dzisiaj biore go ostatni dzień, już pawie wogle nie mam kataru. Jeszcze raz dzięki za rade

Lenka79
Nowy użytkownik

Postautor: Lenka79 » 12 stycznia 2010, 16:14

szczerze mówiąc to dla mnie najlepsze pod słońcem jest euphorbium na katar, jakoś inne specyfiki średnio działają