Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czerwone plamy na twarzy po wypiciu alkoholu.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mentysław
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 10:42 pm    Temat postu: Czerwone plamy na twarzy po wypiciu alkoholu. Odpowiedz z cytatem

Witam ! Mam 20 lat. Od kilku miesiecy (nie zawsze) ale ostatnio zdarzyło mi sie to kilka razy pod rzad, po wypiciu alkoholu typu wódki(wystarczą np. 4 kieliszki) lub kilku piw dostaje czerwonych plam na twarzy, na górze klatce piersiowej i na plecach. Plamy te przechodza po jakiejs godzinie jak przestaje spożywac alkohol. Jezeli wypiję jeszcze choćby kieliszek, staje sie znowu caly mocno czerwony ! Czego to są objawy i jak sie przed nimi leczyc i u kogo? Czy jest to przypadłość dermatologiczna, alergiczna(uczulenie na alkohol) czy moze kardiologiczna(niebezpieczne wzrosty cisnienia po spożyciu alkoholu). Prosze odpowiedź do jakiego specjalisty powinieniem się ewentualnie skierować? Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacper17
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 3:27 pm    Temat postu: re: Czerwone plamy na twarzy po wypiciu alkoholu. Odpowiedz z cytatem

Cóż to normalne jest hehehe Wódka rozszerza naczynia i "rozgrzewa". Żadna patologia

http://hunterwild-wroc.ovh.org/

www.kursypp.pl
Powrót do góry
lessero
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 9:23 pm    Temat postu: re: Czerwone plamy na twarzy po wypiciu alkoholu. Odpowiedz z cytatem

Pić więcej jak cztery kieliszki... Plamy będą fioletowe.... He, he..

A tak na poważnie to tak jak kolega wyżej: czynniki osobnicze, widocznie masz naczynia krwionośne bardziej podatne na działanie alkoholu co powoduje gwałtowne i mocne ich rozszerzenie - objawia się to miejscowym przekrwieniem - plamy... mam chrzestnego, razem dajemy czadu od ładnych kilkunastu lat i odpukać, czerwony jak burak, dobrze się ma...
Powrót do góry
Michas84-20
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 6:56 pm    Temat postu: re: Czerwone plamy na twarzy po wypiciu alkoholu. Odpowiedz z cytatem

Cześć mentysław mam taki sam problem jak Ty, wręcz identyczny wydaje mi się że to jest problem kardiologiczny. Ja mam 24 lata i jak pije wódkę to robią mi się czerwone plamy najpierw na twarzy a później stopniowo na klatce piersiowej i plecach, ale nie zawsze raz mogę pic do upadłego a raz mam w/wym problem. Wie może ktoś coś więcej na ten temat? Dzięki za rady i pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chwedor
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 5:56 pm    Temat postu: re: Czerwone plamy na twarzy po wypiciu alkoholu. Odpowiedz z cytatem

Hejo. Widzę, że tan problem jest bardziej powszechny niż myślałem.

Mam 21 lat, piję alkohol sporadycznie i często zdarza mi się, że dostaję strasznych plam na twarzy, (wystarczy nawet 0/5 kieliszka nalewki)

bardzo bym prosił o wyjaśnienie tego problemu.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: