Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z lupiezem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Uroda, cera, piekna skóra i włosy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julcia007
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 5:14 pm    Temat postu: Problem z lupiezem Odpowiedz z cytatem

Witam! Moj facet ma powazny problem z łupiezem, w zaden sposob nie moze sie go pozbyc.Nizoral wogole nie pomaga a inne powoduje wieksze nasilenie.Moze ktos wie jak sie go pozbyc, moze jakies domowe sposoby??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagolak
Gość

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 6:00 pm    Temat postu: re: Problem z lupiezem Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dermatolog byłby pomocny!
Powrót do góry
Kashkao
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 7:53 pm    Temat postu: re: Problem z lupiezem Odpowiedz z cytatem

JA też walczę z łupieżem, szczególnie teraz gdy jestem w ciąży. Nizoral pomaga, ale na krótko. Myję codziennie włosy Head&Shoulders do skóry wrażliwej (ładnie pachnie, ale jest bez barwników) i jest już znacznie lepiej. Może na niego też podziała?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Uroda, cera, piekna skóra i włosy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: