Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak wygląda pozycja na hiszpana?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tematyka ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
homeboy1
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Lip 15, 2003 7:52 pm    Temat postu: jak wygląda pozycja na hiszpana? Odpowiedz z cytatem

mam pytanie jak wyglada ta pozycja( co kto i jak)? wszyscy moi kumple mówią o niej a mi głupio spytac bo ja nie wiem!!!! ps. mogą byc rysunki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek1
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Lip 16, 2003 12:35 am    Temat postu: Re: jak wygląda pozycja na hiszpana? Odpowiedz z cytatem

miła pozycja.
dziewczyna leży na plecach, ty siedzisz na jej brzuchu i wsuwasz (i wysuwasz) penisa między jej piersi.
powodzenia.
M.
Powrót do góry
kkatarina
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Lip 16, 2003 2:09 am    Temat postu: Re: jak wygląda pozycja na hiszpana? Odpowiedz z cytatem

no dobra,a co jesli kobieta nie ma na tyle duzych piersi aby objąc penisa?? musi z tej pozycji zrezygnowac?a tak powaznie to nigdy nie słyszałam o takiej pozycji?chyba sobie zartow nie robicie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek1
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Lip 16, 2003 10:05 am    Temat postu: Re: jak wygląda pozycja na hiszpana? Odpowiedz z cytatem

Prawdą jest, że tak naprawdę jest to pozycja dla kobiet mających większe i duże piersi. Takie życie. I nie jest to żart Katerina.
Powrót do góry
kkatarina
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Lip 16, 2003 12:39 pm    Temat postu: Re: jak wygląda pozycja na hiszpana? Odpowiedz z cytatem

no to trudno,bo nie mam duzych piersi,,ale nie naleza rowniez do najmniejszych,byc moze sprobujemy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tematyka ogólna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: