Prosze o pomoc - bol glowy podczas wysilku fizycznego

Objawy choroby dla każdego
cineq
Nowy użytkownik

Prosze o pomoc - bol glowy podczas wysilku fizycznego

Postautor: cineq » 27 czerwca 2006, 12:24

Witam serdecznie zaniepokoily mnie bardzo bole glowy ktore miewam ostatnio podczas cwiczen fizycznych z obciazeniem. Lekarz pierwszego kontaktu poradzil krotko- niecwicz. Ale to nie takie proste gdyz zalezy mi na tym zeby wrocic do cwiczen, wybieram sie do neurologa ale bardzo prosze o panstwa opinie. Napewno bedzie pomocna. Moze opisze dokladniej ten problem. Cwicze od okolo 2 lat,amatorsko w domu. Intyesywnosc cwiczen jest spora. Od 2 miesiecy czasu odczuwalem wyrazne zmeczenie. Po cwiczeniach duzo spalem, bylem oslabiony, obolaly.wraz z fala upalow pewnego dnia podczas cwiczenia poczulem silny bol w tylnej czesci glowy na wysokosci mniejwiecej uszu. Bol nasila sie podczas wysilku, a po cwiczeniu poprostu "czuje" lekki bol w tamtym miejscu. Z pomocnych informacji moge podac zeskarze sie na niewygodne, stare i dosc wylezane lozko i to ze wczesniej nigdy nie mialem takich objawow, i zaczely sie one wraz z fala upalow. Cierpie na alergie, szczegolnie dokuczliwe pylki traw i drzew. Bardzo prosze o pomo0c, bo niewyobrazam sobie ze moglbym przestac uprawiac ten sport. z niecierpliwoscia czekam na informacje.

jacul1989
Nowy użytkownik

re: Prosze o pomoc - bol glowy podczas wysilku fizycznego

Postautor: jacul1989 » 05 lipca 2006, 19:09

tez takie cos mialem... szczegolnie na silowni , czesto bolaly mnie partie glowy , bylo to ze wzgledu ze moze jest ci za cieplo lub jest za duze cisnienie.... w kazdym razie takie cos nie jest raczej b.powazne moze jestes przetrenowany..
XYZ

kacper17
Nowy użytkownik

re: Prosze o pomoc - bol glowy podczas wysilku fizycznego

Postautor: kacper17 » 05 lipca 2006, 21:31

Od wysiłku zwiększa się ciśnienie, i dlatego jest taki pulsujący ból w głowie jeśli o taki ból chodzi :)

Wróć do „Objawy”