Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziwne wyrośla(guzki) na stopach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta6
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Cze 14, 2003 11:05 pm    Temat postu: Dziwne wyrośla(guzki) na stopach Odpowiedz z cytatem

Witam,
Na stopach od kilku lat zauważyłam powiększające się guzki, wyrośla kostne(pod skórą) przy stawach dużych palców. Zauważyłam też, że duże palce zaczynają ustawiać się pod kątem do pozostałych, ku środkowi stopy(nie opiszę tego lepiej ) . Co to może być? Guzki zaczynają mnie pobolewać , jak się ich pozbyć?
Proszę o pomoc
Wszystkie posty mile widziane
Pozdr. marta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justy
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Cze 15, 2003 9:47 am    Temat postu: Re: Dziwne wyrośla(guzki) na stopach Odpowiedz z cytatem

może palce młoteczkowate?
Wybierz się do ortopedy- nie ma na co czekać.
Powrót do góry
marta6
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Cze 19, 2003 4:35 pm    Temat postu: Re: Dziwne wyrośla(guzki) na stopach Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź. Na razie nie mam czasu na wizytę u ortopedy i nie sądzę, żeby była konieczna. Chciałam się dowiedzieć, czy istnieje "domowy" sposób na pozbycie się tych guzków(wygląda to na przewlekły stan zapalny przy stawach dużych palców stóp, miejsca te są zaczerwienione i trochę bolą, szczególnie przy ucisku obuwia, przypominają wyrośl kostną).
Powrót do góry
Justy
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Cze 19, 2003 6:36 pm    Temat postu: Re: Dziwne wyrośla(guzki) na stopach Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem samo nie zniknie. jeszcze tenh stan zapalny woków stawów- może to jedna z chorób reumatycznych? wybierz się chociaż do internisty.
Powrót do góry
Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Cze 19, 2003 7:32 pm    Temat postu: Re: Dziwne wyrośla(guzki) na stopach Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno, idz do lekarza jak Ci Justy radzi!!! Ja tak bagatelizowalam jedna sprawe... Gdy wyladowalam w szpitalu okazalo sie, ze mam podejrzenie stwardnienia rozsianego... Teraz sie bede juz pilnowac.......
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: