Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile juz przytylyscie w ciazy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Assik
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 11:20 am    Temat postu: re: Ile juz przytylyscie w ciazy? Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest możliwe, są takie którym brzuch rośnie "jednej" nocy w okolicach 6 miesiąca.

Ja przytyłam 11-12kg. Teraz idzie 36 tydzień .
Około 14-15 tygodnia kupiłam sobie pierwsze spodnie ciążowe. A potem drugie bo już nic innego nie było dobre
Tuż przed ciążą się odchudzałam (uciekło 7kg) bo braliśmy ślub, a w noc poślubną zaszłam w ciążę, zanim się dowiedziałam to zgubiłam jeszcze troszkę. A jak już wiedziałam o dziecinie to nadal nie mogłam dużo jeść bo miałam skurczony żołądek... I jadłam mało ale za to 5-6 razy dziennie .

Matuś

Bartuś

Aniołek 5.08.08 [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
blanka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 11:53 am    Temat postu: re: Ile juz przytylyscie w ciazy? Odpowiedz z cytatem

Wiecie co- moze nie uwierzycie , ale ja jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy, duzo chudlam, tak jak pisalam bo bylam na diecie i zawsze mialam plaski brzuch. I tak okolo 5 tygodnia zauwazylam ze cos sie dzieje z moim brzuchem. Juz nie byl plski - tylko zaczal lekko moze nie wystawac , ale zaczal sie zmieniac, zrobil sie okraglejszy. Nawet z mezem sie zastanawialismy ze moze to od odchudzania, syndrom jak u glodnych ludzi z trzeciego swiata. Wiec jest mozliwe z w 5 tyg brzuch sie zmienia- to nie rosnie dziecko,a raczej zaczynamy niektore oczywiscie - puchnąć!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Assik
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 11:59 am    Temat postu: re: Ile juz przytylyscie w ciazy? Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Po prostu zmieniają się kształty. J od 6 tygodnia miałam strasznie twarde podbrzusze, jakbym tam sobie kamyk wsadziła nad kością łonową. A okazało się, że dziecina ulokowała się na przedniej ścianie macicy...

Matuś

Bartuś

Aniołek 5.08.08 [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
madzienka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 12:08 pm    Temat postu: re: Ile juz przytylyscie w ciazy? Odpowiedz z cytatem

ja w ciąży z Kasią prztyłam aż 18 kg a teraz ok. 10
Powrót do góry
agnieszka3321
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 12:24 pm    Temat postu: re: Ile juz przytylyscie w ciazy? Odpowiedz z cytatem

blanka tez mi sie tak wydaje ze troche puchnie brzusio bo, ja zawsze w miare taka chuda bylam a tu teraz.. tak troszke, troszke widac
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 3 z 32

Skocz do: