Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak uspokoić nerwy???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tematyka ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusia22
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 11:25 pm    Temat postu: Jak uspokoić nerwy??? Odpowiedz z cytatem

Zapewne był juz poruszany tutaj ten temat,ale jest chyba dośc na topie w dzisiejszym świecie..Mi dokucza bardzo:-( Od dluzszego czasu zauwazaylam,ze nie radze sobie z moimi nerwami,ale ostatnio zaczyna to wchodzić w całe moje życie! Byle jaka czynnośc jak np. wyjście z domu przyprawia mnie o ściśnięty zolądek, nerwowość, lęk..Wychodzę na uczelnie lub do pracy ( która jest mila i nie mam tam az tyle stresu) i zaczyna sie wszytsko..Tylko marzę,kiedy wrócę do domu. Często robi mi sie słabo,czuję ścisk w gardle,raz mi gorąco raz zimno...Zaczyna mi to przeszkadzac w codziennym zyciu.Nie wiem,czy mam brac jakies tabl.uspokajające, czy nie pogorsze sobie stanu, bo nie konsultowałam tego z lekarzem. Zastanawiam sie nad wizytą u psychologa. Osttanio nawet odczuwam ( co dziwne- kiedy kladę się spać) jak bez przyczyny serce wali mi jak młot,mimo,ze siedzę lub leżę sobie spokojnie..Błagam o jakies rady, może i ktos z Was również ma takie nerwicowe dolegliwości? Jak sobie z tym radzić?jak stawiać czolo codziennym obowiązkom? juz nie mowiąc o jakimś egzaminie na uczelni czy na prawo jazdy...Wtedy to 2 dni wszystko przezywam..Przerasta mnie to pomału..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taeda
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 7:55 pm    Temat postu: Re: Jak uspokoić nerwy??? Odpowiedz z cytatem

Pić zioła produkcji Herbapolu "Nerwosan" ( tak zwane zioła nr 1).Parzymy w czajniczku jak herbatę.Powiedzmy 2 x dziennie po łyżeczce małej.
Innych --innej produkcji to nie polecam, bo to wydziełki zza stodoły.
Do tego--w czasie dnia gdy jesteś padnięta, brać dużo witaminy C -forte, tak 3 x po 2 tabl.
Skutek--dobry, tylko więcej sikania niestety.
dudeczka_18
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 8:12 pm    Temat postu: Re: Jak uspokoić nerwy??? Odpowiedz z cytatem

BOGUSIU...RADZE WYBRAC CI SIE JAK NAJPREDZEJ DO PSYCHOLOGA!!!!pAMIETAM JAK MOJA SIOSTRA ZACHOROWALA NA SCHIZOFRENIE...DOPADLA JA NI STAD NI Z OWAT,NIKT SIE TEGO NIE SPODZIEWAL ALE MIALA PODOBNE OBJAWY JAK TY!WSZYSTKKIEGO SIE BALA,PLAKALA BEZ POWODU!GWALTOWNE ZMIANY NASTOJOW!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Blog Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bogusia22
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 10:53 pm    Temat postu: Re: Jak uspokoić nerwy??? Odpowiedz z cytatem

Dudeczka, bez przesady, nie mam takich napadów zmian nastroju itp. Ja po prostu wiem,ze to moje nerwy, bo kiedy jestem zrelaksowana to nie mam takich dolegliwości.Jestem swiadoma tego co robię,nie mam odjazdów swiadomości. Chodzi o to,ze wszystko w srodku mi sie telepie i drży albo w zatloczonym i dusznym miejscu robi mi sie słabo-to swojego rodzaju fobie i lęki..ALe moze masz racje ze jakis terapeuta powienien ma zacząć wbijac do główki,ze mozna zyc bez stresu..Widzisz, gdybym opowiedziała moje zycie z ostatnich 4, 5 lat to może byś mogła zrozumiec,dlaczego tak sie dzieje z moim organizmem.Tylko teraz juz nie ma co rozczulac sie nad przeszloscia tylko jak juz to jest to jakos musze z tym wlaczyć...
Powrót do góry
Stella12
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 4:50 am    Temat postu: Re: Jak uspokoić nerwy??? Odpowiedz z cytatem

bogusia, ale nikt z nas tutaj nie jest psychologiem, zeby ci dokladnie pomoc. rowniez bez poznania zrodla i przyczyny (jak piszesz gdybysmy wiedzieli o ostatnich 4-5 latach twojego zycia to moze bysmy zrozmieli) nikt nie bedzie w stanie ci pomoc. mysle, ze rozmowa z psychologiem moglaby ci pomoc. mi kiedys pomogla. ziolka uspokajajace rowniez nie zaszkodza, pozwola ci sie wyciszyc. mozesz tez np. zapisac sie na joge. ja mysle, ze meczy cie taki niepokoj wewnetrzny, bo wiele sie na raz nawarstwilo. postaraj sie zrelaksowac jakos, poswiec sobie wiecej czasu i np zrob sobie codziennie relaksujaca kapiel w aromaterapii, zapal swieczki w lazience, najlepiej zapachu tego samego co plyn do kapieli, piana w wannie i lez i wypoczywaj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tematyka ogólna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: