Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

pulsowanie w nodze
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kkaasia
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Maj 17, 2003 1:59 pm    Temat postu: pulsowanie w nodze Odpowiedz z cytatem

od niedawna zauwazylam dziwne pulsowanie w udzie. widac pulsowanie miesni nawet przez spodnie i to nei jest takie lekkie tylko bardzo widoczne i mocne pulsowanie.czy to na tle nerwowym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Maj 18, 2003 11:42 am    Temat postu: Re: pulsowanie w nodze Odpowiedz z cytatem

tez tak mialam - to bjaw, ze brak ci w organizmie magnezu polecam magnez w tabletkach
Powrót do góry
miko06
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Maj 19, 2003 2:20 pm    Temat postu: Re: pulsowanie w nodze Odpowiedz z cytatem

Esmeralda gratuluje ja się ucze całe życie i nie byłbym w stanie postawić tak szybkiej diagnozy a ty zrobiłas to w jednej chwili jestem dosłownie pod wrażeniem .
Powrót do góry
kkaasia
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 10:16 am    Temat postu: Re: pulsowanie w nodze Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
leczę
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Mar 16, 2004 1:31 am    Temat postu: Re: pulsowanie w nodze Odpowiedz z cytatem

miko06 napisał:
Esmeralda gratuluje ja się ucze całe życie i nie byłbym w stanie postawić tak szybkiej diagnozy a ty zrobiłas to w jednej chwili jestem dosłownie pod wrażeniem .
oto przykład ciemniaka,który pozjadał wszystkie rozumy a nie widział na oczy pacjenta -a zawsze wszystko wie hi hi "PROFESOR-SZPAN"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: