Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

ile spermy?:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tajniki sztuki kochania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewek
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 11:06 am    Temat postu: Re: ile spermy?:) Odpowiedz z cytatem

Droga kolezanko!!nie przejmuj sie tym tak bardzo.ja bardzo lubie jak moj chłopk mi kończy w ustach,ale nie lubie polykać tego nasienia(raz to zrobilam i już nie chce).powiem Ci jak ja z tego wychodzę otóż :kiedy juz jest po wytrysku to poprostu wypluwam sperme do husteczki i tyle.Mojemu chłopakowi to bymajmniej nie przeszkadza,a jest bardzo zadowolony,bo mowi,że jak konczy w ustach to go to jeszcze bardziej kręci..A co do ilośći nasienia to zależy jak bardzo facet jest podniecony i jak długo tego nie nobił pozdrawiam
aneczka69
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 4:45 pm    Temat postu: Re: ile spermy?:) Odpowiedz z cytatem

no kurde ja nie wiem:/ bo bym chciala zeby skonczyl w ustach ok moze nawet nie polykac tylko samo ze w buzi:) ale jak on mowi ze juz prawie koniec to taka mala blokada jakby , nie chodzi o wstret czy wstyd, tylko bardziej o to jak to bedzie, czy nie pochlapie sie, czy jemu bedzie dobrze, nie wiem w sumie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olcia :)
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 4:51 pm    Temat postu: Re: ile spermy?:) Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest dla ludzi.. możesz spróbować.. jak Ci się nie spodoba to zrezygnujesz z tego nastepnym razem mój facet tylko raz skończył w moich ustach i powiedział, że więcej nie chce. Powiedział, że było mu dobrze, ale się dziwnie z tym czuł, bo dla Niego to ejst upokarzające dla kobiety (nie wiem o co mu chodziło, ale tak mi powiedział )
Powrót do góry
ewek
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 7:07 pm    Temat postu: Re: ile spermy?:) Odpowiedz z cytatem

ZA moim pierwszym razem to było tak,że jak zaczynaliśmy sie pieścić to powiedzialam chłopakowi,że chcę aby skończył mi ustah,bo wiedziałam,że to sprawiłoby mu przyjemność.Jak już kończył to mnie nie uprzedził tylko poczułam coś w ustach .To naprawde jest fajne uczucie,ale musisz tego chcieć,bo jak Cię obrzydza czy coś w tym stylu to lepiej poczkać. nie pochlapiesz sie..ale już wiem chyba dlaczgo boisz się,że wyleci Ci z ust.Bo jak chłopak kończy na zewnątrz to zawsze jest wiekszy rozprysk!!!powodzonka życze
Kasiek=)
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 3:01 pm    Temat postu: Re: ile spermy?:) Odpowiedz z cytatem

Ja lubie pieścić oralnie mojego faceta, mozna powiedziec, ze uwielbiam:) Jeszcze kiedy widze, jak sie pręzy, jęczy itd. to mnie to jeszcze bardziej podnieca...MmMmmMmM ale jak narazie nie probowałam zakonczenia w ustach, sadze, ze potrzebuje jeszcze troszke czasu, ale na pewno sproboje:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tajniki sztuki kochania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: