Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

biala krostka na oku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kkaasia
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2003 8:40 pm    Temat postu: biala krostka na oku Odpowiedz z cytatem

hejka! przez dwa lata nosilam soczewki kontaktowe i nagle na dolnej powiece pojawila sie biala krostka. najpierw na jednym a potem na drugim oku. ich obecnosc wyklucza noszenia szkiel poniewaz dotykaja soczewki a to sprawia ze oko mi lzawi i czerwienieje. bylam u lekarza ale szanowna doktor nie umiala nic na ten temat powiedziec. przepisala jakas masc ale nic nie pomogla. pomyslalam ze to moze od tuszu do rzes ale nawet kiedy sie nei maluje to ta krostka lub krostki po prostu maleja ale nadal sa. zmienilam tusz i po tygodniu znowu sie powiekszyly. czy kto moze mi pomoc?! chcialabym nosic szkla....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamalenstwo
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2003 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakie to krostki, ale mam coś podobnego. Takie malutkie, w kolorze skóry, która jest przy niej (nie jest to czerowne ani nic). Przeszkadza mi jak się zrobi większe, drażni oko i łzy lecą. Nie byłam z tym u żadnego lekarza. Po prostu wycisnęłam je i tyle. W środku było trochę takiego białawego lub przezroczystego coś i po kilku godzinach już śladu po tym nie było. Nowe pojawiają się owszem, to chyba rzeczywiście od stosowania tuszu każdego. Przynajmniej jak to jest ze mną opisałam. Moze się na coś to przyda
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: