Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Objawy przed porodem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia22
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 10:45 pm    Temat postu: Re: Objawy przed porodem Odpowiedz z cytatem

kobietki wyjaśnijcie mi co to jest to stawianie macicy, bo może też to mam tylko nie wiem, że tak się właśnie nazywa...
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 10:47 pm    Temat postu: Re: Objawy przed porodem Odpowiedz z cytatem

z tego co ja rozumiem to takie cos jak ci sie caly brzuch napina (kurczy).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nadja_n
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 9:26 am    Temat postu: Re: Objawy przed porodem Odpowiedz z cytatem

stawianie macicy tak sie mowi-to twardnienia brzucha,niebolene skurcze macicy,taki napiecie chwilowe,przynajmniej u mnie nie sa bolesne,ale czytalam ze roznie kobitki maja,jedne bezbolesne inne bolesne,trening macicy-taki mi w szpitalu powiedzieli.
moja macica sie rozszalala-ale jak na razie sa to skurcze nieregularne-choc mialam nawet co 10 minut,a potem ustaly.
czytalam wczoraj ze jak nie jest sie pewnym czy to skurcze przepowiadajace czy porodowe to :

1.mozna wypic 1lub 2 litry przegotowanej wody w 30minut,jak skurcze przyjda-tz.ze byly tylko przepowiadajace-nie porodowe.

2.mozna wejsc do wanny na 30 minut,max.temp.wody 36,6-jezeli skurcze mina to byly przepowiadajace tylko.-nie porodowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kingolek
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 9:51 am    Temat postu: Re: Objawy przed porodem Odpowiedz z cytatem

Własnie mi jak macica się stawiała,to przez kilka minut (nawet kilkanascie czy kilkadziesiąt) miałam twardy, napiety do granic mozliwości brzuch,aż skóra boli.A skurcze to napięcie i odpuszczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nadja_n
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:29 pm    Temat postu: Re: Objawy przed porodem Odpowiedz z cytatem

czesc dziewczyny!
ale mialam jazde w nocy,od kolo 12-ej zaczely mi sie nieregularne skurcze,ale jestem przyzwyczajona wiec sie nie przejelam,probuje spac a tu co 10 minut brzuch twardnieje na maxa i puszcza,potem co 5 minut,potem znowu co 8,10,15 minut,wstalam zaczelam zmywac o 3 w nocy i tak do 5-ej mialam z tymi twardnieniami,zaczely mnie bolec to juz myslam ze zaczynam rodzic,ale mysle ze jak sa roznie tak co 5,3,10 ,8 minut to niemozliwe,polazilam po domu,polozylam sie i kolo 5-ej zasnelam.
moj maz obudzil sie -mowie ze moze zaczynam rodzic,spojrzal na mnie i mowi -ta akurat i poszedl spac!!! to sie nazywa-
znieczulica lekarza!!!!
jestem niewyspana jak cholera ,w poniedzialek zapytam mojego ginka bo mam wizyte ile przed porodem taka jazda moze byc.
a moze Wy wiecie jak to bywa? do termninu 3tyg.zostaly.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: