POZYCJA DO SPANIA

Stella12
Nowy użytkownik

Re: POZYCJA DO SPANIA

Postautor: Stella12 » 25 stycznia 2006, 19:59

ja mialam dzisiaj okropne koszmary, wole nawet o nich nie myslec, lepiej zapomniec.
Obrazek
Obrazek

kasia szczecin
Nowy użytkownik

Postautor: kasia szczecin » 27 stycznia 2006, 00:41

Kiniamoj gin powiedzial ze kategorycznie zabrania spania na wznak i tlumaczyl mi to bardzo obrazowo na przykladzie weza do podlewania trawnika :lol: w kazdym razie wniosek byl taki ze wtej pozycji woda leciec nie bedzie a to w naszym przypadku przeklada sie na dostarczanie dzidzi utlenionej krwi
podobno najlepsza pozycja to lewy bok bo jest wlasnie dobra na krazenie i ogolnie sprzyjajaca
a jak juz bardzo bym musiala na plecach to kazal kilka poduszek podlozyc pod glowe i plecy
moim marzeniem to jest wyspac sie tak jak dawniej na brzuchu ...:)
a jak na razie przez okropna zgage to najczesciej kimam na siedzaco albo wcale :lol:

Stella12
Nowy użytkownik

Postautor: Stella12 » 27 stycznia 2006, 17:05

na zgage sa bardzo dobre migdaly. ja je jadlam ale w koncu mialam juz tak okropna zgage, ze na krotko mi pomagaly. dowiedzialam sie ze sa takie specjalne tabletki na zgage (cukierki pudrowe) w stanach, nazywaja sie THUMS i one sa poprostu rewelacyjne i mozna je w ciazy ssac :) wiec bardzo sie ciesze, bo nie sa takie niedobre jak np malox!!! ale malox tez mozna w ciazy wiec ratuj sie kto moze chocby maloxem, choc niedobry lepszy na pewno niz zgaga...
Obrazek

Obrazek

Agee
Nowy użytkownik

Postautor: Agee » 27 stycznia 2006, 17:20

niby sie wysypiam ale budze sie gdzies nad ranem z obolalym brzuchem jakbym czula tam jakis ucisk i dopiero jak sie wysiusiam przechodzi :)
wogole to obkladam sie poduchami a ta najwazniejsza mam miedzy kolanami i bez niej ciezko mi juz w lozku :oops:
przewalam sie z boku na bok i w zasadzie nie znalazlam jeszcze odpowiedniej dla mnie pozycji, kazdy bok niesie ze soba jakies niewygodnosci :oops: skurcze, mrowienie, dretwienie :-?
ech oby do czerwca :wink:
ObrazekObrazek

ćwirek
Nowy użytkownik

Postautor: ćwirek » 27 stycznia 2006, 17:35

Oj ja też coraz częściej nie mogę się dobrze ulożyć w wyrku żeby zasnąć a jak już zasnę to i tak całej nocy nie prześpię, bo mnie mój pęcherz wzywa :(
Tak jak piszesz Agee oby do czerwca
No a dziś mój mężuś mnie dodatkowo wkurzył, bo niedość że wstał od kompa dopiero o 1.30 w nocy to mnie oczywiście zbudził, więc poszłam od razu do ubikacji żeby potem nie wstawać i jak wróciłam on już oczywiście drzemał i jak ja zaczęłam się układać to usłyszałam że się wiecę i spać nie daję :evil: No i kto tu komu spać nie dał :evil: Nie wiem podziałało to na mnie jak płachta na byka i potem przez godzinę zasnąć nie mogłam i oczywiście grzecznie lerzeć musiałam ,bo on oczywiście do pracy musi się wyspać :evil: wwwrrrrrrr te nasze szalejące hormony :(
No ale już mi się humor poprawił, bo moje maleństwo dziś po obiadku to sobie bal karnawałowy urządziło, tak że aż było po brzuszku widac jak szaleje :D :D :D i to uczucie potrafi wszystkie nerwy rozwiać.
Pozdrawiam
Obrazek Obrazek