Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

POZYCJA DO SPANIA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stella12
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 8:59 pm    Temat postu: Re: POZYCJA DO SPANIA Odpowiedz z cytatem

ja mialam dzisiaj okropne koszmary, wole nawet o nich nie myslec, lepiej zapomniec.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasia szczecin
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 1:41 am    Temat postu: Re: POZYCJA DO SPANIA Odpowiedz z cytatem

Kiniamoj gin powiedzial ze kategorycznie zabrania spania na wznak i tlumaczyl mi to bardzo obrazowo na przykladzie weza do podlewania trawnika w kazdym razie wniosek byl taki ze wtej pozycji woda leciec nie bedzie a to w naszym przypadku przeklada sie na dostarczanie dzidzi utlenionej krwi
podobno najlepsza pozycja to lewy bok bo jest wlasnie dobra na krazenie i ogolnie sprzyjajaca
a jak juz bardzo bym musiala na plecach to kazal kilka poduszek podlozyc pod glowe i plecy
moim marzeniem to jest wyspac sie tak jak dawniej na brzuchu ...
a jak na razie przez okropna zgage to najczesciej kimam na siedzaco albo wcale
Powrót do góry
Stella12
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 6:05 pm    Temat postu: Re: POZYCJA DO SPANIA Odpowiedz z cytatem

na zgage sa bardzo dobre migdaly. ja je jadlam ale w koncu mialam juz tak okropna zgage, ze na krotko mi pomagaly. dowiedzialam sie ze sa takie specjalne tabletki na zgage (cukierki pudrowe) w stanach, nazywaja sie THUMS i one sa poprostu rewelacyjne i mozna je w ciazy ssac wiec bardzo sie ciesze, bo nie sa takie niedobre jak np malox!!! ale malox tez mozna w ciazy wiec ratuj sie kto moze chocby maloxem, choc niedobry lepszy na pewno niz zgaga...

Powrót do góry
Agee
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 6:20 pm    Temat postu: Re: POZYCJA DO SPANIA Odpowiedz z cytatem

niby sie wysypiam ale budze sie gdzies nad ranem z obolalym brzuchem jakbym czula tam jakis ucisk i dopiero jak sie wysiusiam przechodzi
wogole to obkladam sie poduchami a ta najwazniejsza mam miedzy kolanami i bez niej ciezko mi juz w lozku
przewalam sie z boku na bok i w zasadzie nie znalazlam jeszcze odpowiedniej dla mnie pozycji, kazdy bok niesie ze soba jakies niewygodnosci skurcze, mrowienie, dretwienie
ech oby do czerwca
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 6:35 pm    Temat postu: Re: POZYCJA DO SPANIA Odpowiedz z cytatem

Oj ja też coraz częściej nie mogę się dobrze ulożyć w wyrku żeby zasnąć a jak już zasnę to i tak całej nocy nie prześpię, bo mnie mój pęcherz wzywa
Tak jak piszesz Agee oby do czerwca
No a dziś mój mężuś mnie dodatkowo wkurzył, bo niedość że wstał od kompa dopiero o 1.30 w nocy to mnie oczywiście zbudził, więc poszłam od razu do ubikacji żeby potem nie wstawać i jak wróciłam on już oczywiście drzemał i jak ja zaczęłam się układać to usłyszałam że się wiecę i spać nie daję No i kto tu komu spać nie dał Nie wiem podziałało to na mnie jak płachta na byka i potem przez godzinę zasnąć nie mogłam i oczywiście grzecznie lerzeć musiałam ,bo on oczywiście do pracy musi się wyspać wwwrrrrrrr te nasze szalejące hormony
No ale już mi się humor poprawił, bo moje maleństwo dziś po obiadku to sobie bal karnawałowy urządziło, tak że aż było po brzuszku widac jak szaleje i to uczucie potrafi wszystkie nerwy rozwiać.
Pozdrawiam
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Skocz do: