Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wkurzające "skaczące" oko
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daftpunk
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 10:03 pm    Temat postu: Wkurzające "skaczące" oko Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie nie skacze mi oko,,tylko jakieś nerwy chyba. Mam troche stresu ale ciągle i ciągle drzy mi prawe oko. nazwyjmy to jakimś nerwem i odbywa sie to w dwóch miejscach mojego oka<Prawego> albo na powiece bliziutko nosa lub po przeciwnej stronie powieki w dolnym kąciku. Na dłuższa mete jest to nie do zniesienia. Lekarka zaleciła mi magnez. No i brałam i relaksowałam sie i nici. Czy coś może z tego być? Może wybrac się do jakiegoś lekarza..tylko zeby mnie znowu nie wysmiał...

"Spadając z drzewa głupoty obijesz się
o jego wszystkie gałęzie."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wsl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 10:42 pm    Temat postu: Re: Wkurzające "skaczące" oko Odpowiedz z cytatem

Hmm... ostatnio zastanawialem sie czy zalozyc temat apropos mojej dolegliowsci:P Jest identyczna... no moze prawie bo drga mi dolna powieka Z mojej wiedzy wiem, ze to glownie brak witamin i magnezu oraz zelaza Dlatego sobie i Tobie zalecam w szczegolnosci witaminke E i magnez napewno poskutkuje po jakims czasie no chyba, ze mamy to na tle nerwowym Pozzdraaaaawiam
daftpunk
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Gru 18, 2005 2:35 pm    Temat postu: Re: Wkurzające "skaczące" oko Odpowiedz z cytatem

Alleluja:) nie jestem sama:P idzie szału dostać, a najśmieszniejsze jest to, że dopóki ktoś nie dotknie mojego oka to uważa, że to jakiś żart. Ja wcinałam Magnez +B6. No ok spróbuje jeszcze z E. Znowusz Pani po wykładzie doradziła mi żelazo. Czyli pyszny szpinaczek itp:P wiec zajadajmy się Też myślałam o tym tle nerwowym. Ostatnio to każdego dnia podliczając wkurzam się przez 1-2 godziny. Nawet z Enyą i świeczkami już próbowałam:P

"Spadając z drzewa głupoty obijesz się
o jego wszystkie gałęzie."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martitta
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Gru 18, 2005 2:57 pm    Temat postu: Re: Wkurzające "skaczące" oko Odpowiedz z cytatem

dolegliwość taka ustąpiła mi w momencie jak przestałam pić kawę
wsl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Gru 18, 2005 3:36 pm    Temat postu: Re: Wkurzające "skaczące" oko Odpowiedz z cytatem

Ahh.. to znaczy ze dzisiaj tez mi bedzie drgalo bo wsciekl mnie kierowca autobusu :] Agrrrr W kazdym razie szpinaku napewno jadl nie bede ;] ojjj nie Pozdrawiam
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: