Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

pęknięty język !!!! pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Choroby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spay2003
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 2:01 pm    Temat postu: pęknięty język !!!! pomocy Odpowiedz z cytatem

wiatm. moze ktos mi powie co to jest ???? 3 dni temu poczułem jakies pieczenie w ustach i zobaczyłem ze mam pekniety jezyk z białym nalotem- jestem palaczem papierosów, moze ktos mi pomoze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mumu
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 11:11 pm    Temat postu: Re: pęknięty język !!!! pomocy Odpowiedz z cytatem

Być może to grzyby albo poparzyłeś czymś język.Ale to nie napewno bo nie widzę języka Dobrze by było popłukać Nystatyną (jeśli to grzyby) ale tego bez recepty nie kupisz.Tak więc w celu potwierdzenia lub obalenia diagnozy i zdobycia recepty musisz iść do lekarza.
minus
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 10:17 pm    Temat postu: re: pęknięty język !!!! pomocy Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie masz coś z żołądkiem to stąd ten pęknięty język , tez tak mam , a biały nalot to albo dalej żołądek , albo grzybica układu pokarmowego , tyle że tam sa gorsze objawy jeszcze , może to tylko grzybica jamy ustnej , trzeba zwucić uwagę na jelita , . Tez tak mam jak opisujesz , ale ja dopiero szukam , dużo jest na ten temat , ale za duzy mętlik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Choroby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: