Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

objawy zbyt wysokiej prolaktyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jukka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Paź 30, 2005 3:47 pm    Temat postu: Re: objawy zbyt wysokiej prolaktyny Odpowiedz z cytatem

Czy naprawdę nie ma nikogo kto robił badanie prolaktyny?
Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Paź 30, 2005 4:00 pm    Temat postu: Re: objawy zbyt wysokiej prolaktyny Odpowiedz z cytatem

ja, ale zależy co masz zbadać i co chce sprawdzić lekarz... wtedy poziom prolaktyny robi się w odpowiednim dniu cyklu...
zapisz się prywatnie do lekarza, to nie będziesz czekała na wizyty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jukka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Paź 30, 2005 4:25 pm    Temat postu: Re: objawy zbyt wysokiej prolaktyny Odpowiedz z cytatem

Prolaktynę chcę zbadać ponieważ mam przepisaną Luteinę-na zbyt niski poziom progesteronu co powoduje u mnie plamienia przed miesiączką. Wiem że poziom prolaktyny też ma wpływ na progesteron. Moje cykle są 28 -29 dniowe, do gina idę prywatnie tylko że dopiero w 11 dniu cyklu. jeżeli prolaktynę bada się wcześniej to mam stracony cały cykl.
Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Paź 30, 2005 4:28 pm    Temat postu: Re: objawy zbyt wysokiej prolaktyny Odpowiedz z cytatem

ja tez chodzę prywatnie do ginekologa i mam dostęp do lekarki 24/24, 7/7 - pewnie ty też... zadxzwoń i zapytaj kiedy masz zrobbić to badanie...
jeżeli twoja lekarka nie jest tak dostępna dla pacjentek, to zmień ja
Powrót do góry
Kropa
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Paź 30, 2005 5:09 pm    Temat postu: Re: objawy zbyt wysokiej prolaktyny Odpowiedz z cytatem

Jukka ja badalam sobie przed ciaza poziom prolaktyny w surowicy krwi i w jednym cyklu mialam ja zbadac po 20 dniu cyklu...czyli zasadniczo po owulacji w drugiej fazie...najlepiej 7 dni po owulacji.
Poziom prolaktyny wzrasta w czasie snu i przy duzym stresie, wysilku...wiec wazne jest abys na badanie poszla conajmnie 2-3godziny po obudzeniu sie rano...gdyz moze to zafalszowac wyniki..
Mysle ze te badanie wykonuje sie standardowo w II fazie cyklu...ale nie dam sobie reki uciac. ..bo moze ja mialam indywidualnie dobierany dzien cyklu....

Pomimo tego zycze powodzenia
Buziaki!!
Ela
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: