Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Krew w stolcu :/
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tab
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 5:36 pm    Temat postu: Krew w stolcu :/ Odpowiedz z cytatem

witam! Moj problem jest taki jak w topicu :/ Wczoraj gdy bylem sie zalatwic zauwazylem ze pod kupa na dnie muszli znajdowala sie krew... Dodam tylko ze juz od miesiaca nie udaje mi sie zrobic pozadnej kupy tylko same takie ze sie tak wyraze "niekonkrety" wpostaci takich malych oddzielnych brązwocy bobków tak jakby brzydko mowiac sraczka a nie dlugie fajne wegorze to taka kupa skladajaca sie z mnostwa malych bobkow brazowych ... Dodam jeszcze ze miesiac wrzesien byl dla mnie barzo stresujacy i od tego miesiaca mam takie cos ze gdy sie czyms denerwuje od razu mam uczucie wzdecia w jelitach... i tak samo od wrzesnia ani razu nie udalo mi se zrobic dobrej solidnej kupy tylko takie ze jakby to powiedziec moglo by byc wiecej a nie ma Nie mam objawow zwaiazaych z rakiem jelita chociazby bolesne parcie czy cos i nie boli mnie gdy sie wyprozniam wszystko jest ok wyprozniam sie raz dziennie czasami wcale tyle ze zaniepokoila mnie ta swieza krew w stolcu wczoraj Jesli cos wiece na ten temat to piszczie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jednajedyna
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 10:25 pm    Temat postu: Re: Krew w stolcu :/ Odpowiedz z cytatem

Przyczyn moze byc wiele,moga to byc zaburzenia wchlaniania,albo jakies polipy... ciort wie;> ale wiem jedno pojawienie sie krwi w stolcu to nie przelewki!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co Ci tam siedzi w tych jelitach moze ukazac kolonoskopia,czyli badanie endoskopowe jelita grubego.Idz do lekarza rodzinnego, powiedz o swoim problemie(glownie wiekszosc lekarzy nie bada per rectum (czyli palcem przez odbyt;> mimo, ze lezy to w ich obowiazku) znajac zycie lekarz odesle Cie do specjalisty. Im wczesniej tym lepiej... jezeli zlekcewazysz objawy, w przyszlosci mozesz beknac za to np. jakas stomia (ktora moze byc nastepstwem usuniecia czesc/calego jelita z powodu nowotworu i wydalanie kalu przez powloki brzuszne do przyczepionego worka) Pozdrawiam
ps. mam nadzieje ze zdeterminowalam Cie do konsultacji z lekarzem;]
Pozdrawiam
Powrót do góry
Tab
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Paź 19, 2005 2:00 pm    Temat postu: Re: Krew w stolcu :/ Odpowiedz z cytatem

Dzieki za informacje!!! Jesli to sie znowu powtórzy (bo od 2 dni cos nie mam parcia ) to ide do lekarza...
Powrót do góry
końcówka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 12:25 pm    Temat postu: Re: Krew w stolcu :/ Odpowiedz z cytatem

Na początku zeszłego roku po kilkumiesięcznym stresie pojawiły się u mnie podobne objawy. Po miesiącu męczarni lekarz wysłał mnie na kolonoskpie. Połozyli mnie w szpitlu, badania zrobili i stwierdzono u mnie CU (colitis ulcerosa) tzn. wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Na szczęście po tym badaniu i kilku miesiącach diety choroba się cofnęła a w szpitalu straszyli mnie operacją, wycięciem jelita i workiem na brzuchu wrrrrrrrr
Powrót do góry
bubu
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 3:04 pm    Temat postu: re: Krew w stolcu :/ Odpowiedz z cytatem

czy krew w stolcu jako objaw to tylko jest taka jak kolega opisał? słyszałem coś kiedyś o utajonej czy jakoś tak. generalnie mam ostatnio co jakiś czerwone fragmenty w stolcu przy dolegliwościach zbliżonych do założyciela tematu. czasem też różne bóle ale już zdążyłem się przyzwyczaić do bóli, bo jestem etatowym hipochondrykiem. ostatnio postanowiłem sprawdzić te fragmenty i wygląda to jak cienka błona miejscami czerwona, która zostawia czerwone ślady, więc niby to nie jest jej kolor tylko zabarwienie - mimo wszystko czy to raczej pokarm czy krew? pewnie pytanie jest na maksa z dupy, ale wolę się wygłupić hipochondrią tu niż przed lekarzem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: