Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

WILK!!!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Choroby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nikita2100
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Paź 06, 2005 6:23 am    Temat postu: WILK!!! Odpowiedz z cytatem

cześć mam pytanie napewno słyszeliście o chorobie na o której mówi się wilk( bo złapiesz wilka)powiedzcie mi na czym polega ta choroba? jakie ma objawy?jak sie ją leczy?
z góry dziekuje za wasze odpowiedzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikita2100
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Paź 06, 2005 10:00 pm    Temat postu: Re: WILK!!! Odpowiedz z cytatem

Prosze was. Poradzcie , napiszcie cos na ten temat moze ktośsłyszał coś o tym!!!!!!BĘDE BARDZO WDZIĘCZNA
Powrót do góry
Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Paź 06, 2005 10:39 pm    Temat postu: Re: WILK!!! Odpowiedz z cytatem

jak sobie pęcerz przeziębisz, to złapiesz wilka... nie ma takiej choroby wilk... ipo co o to pytasz? lekarz ci powiedział, że masz wilka?
Powrót do góry
Kathhe
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Paź 06, 2005 11:01 pm    Temat postu: Re: WILK!!! Odpowiedz z cytatem

Przewaznie sie mowi"nie siadaj na zimnym betonie bo zlapiesz wilka" czyli przeziebisz sobie pecherz,nie polecam
Powrót do góry
nikita2100
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 7:51 am    Temat postu: Re: WILK!!! Odpowiedz z cytatem

czesc dzieki za odpowiedz.nie lekarz mi nie powiedział ze mam wilka ale wiele razy słyszałam o takim pojęciu i nie wiedziałam o co chodzi w tym ,,przysłowiu-nie siadaj na zimnym bo złapiesz wilka,,.dreczą mnie objawy jakie mam a do lekarza jestem zapisana dopiero 5dni.przy odbycie pojawiły mi sie niby takie odstające pieprzyki koloru cielistego (czy brodawki) nie wiem jak to nazwać i zastanawia mnie co to może byc(bo dbam o chigiene osobistą, a ostatnimi czasy dosyć dużo przesiadywałam na marmurowych schodach i zastanawiam sie czy to nie od tego)no ale chyba nie .jestem zrospaczona!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Choroby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: