Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si? i sprawd? wiadomo?ciZaloguj si? i sprawd? wiadomo?ci   ZalogujZaloguj 

co to jest nadpłytkowosc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Rozwój dziecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast?pny temat  
Autor Wiadomo??
milord
Nowy użytkownik

Do??czy?: 13 Wrz 2005

PostWys?any: Czw Wrz 15, 2005 9:47 am    Temat postu: co to jest nadpłytkowosc Odpowiedz z cytatem

witam!

Pyatnie zawarłam już w temacie. Czy ktos z Was zetknął się z problemem nadpłytkowosci u dzieci? dzięki, moze tym razem ktosmi odpisze
Powr?t do g?ry
Ogl?da profil u?ytkownika Wy?lij prywatn? wiadomo??
quinn
Nowy użytkownik

Do??czy?: 05 Lip 2004
Sk?d: Lublin

PostWys?any: Pi? Wrz 16, 2005 1:06 am    Temat postu: Re: co to jest nadpłytkowosc Odpowiedz z cytatem

Witaj
Nadmiar trombocytów - płytek krwi, które zagęszczają krew. Moje dziecko w ostatniej morfologii z początku sierpnia miało wynik 609 w czerwcu 617. Następne badanie w październiku. Lekarz nie wyjaśnił mi dokładnie o co chodzi. Stwierdził jednak, że powodów do obaw nie ma. Norma trombocytów dla dorosłych to coś ok. 100-350 dla niemowląt do ok.500. Niby nic, ale skierowano nas na hematologię do specjalisty. Powiedział, że bardzo dużo niemowląt ma nadpłytkowość zwłaszcza po ciężkiej żółtaczce fizjologicznej.
Pozdrawiam
Powr?t do g?ry
Ogl?da profil u?ytkownika Wy?lij prywatn? wiadomo??
Wy?wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Rozwój dziecka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo?esz pisa? nowych temat?w
Nie mo?esz odpowiada? w tematach
Nie mo?esz zmienia? swoich post?w
Nie mo?esz usuwa? swoich post?w
Nie mo?esz g?osowa? w ankietach