Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spóźniona miesiączka (już tydzień)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotret
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 8:16 pm    Temat postu: Spóźniona miesiączka (już tydzień) Odpowiedz z cytatem

Cześć

Mojej dziewczynie spóźnia się okres już tydzień czasu. Mieliśmy "podbramkową akcję" gdyż po stosunku prezerwatywa zsunęła się i została w pochwie. Poza tym moja Pani od tygodnia mieszka u mnie a słyszałem że zmiana miejsca może powodować opóźnienie miesiączki.
Robiliśmy test na ciąże i 2 razy pokazało wynik negatywny. Zaczynam wątpić w wiarygodność tych testów. Czy to możliwe aby okres aż tak się spóźniał. Muszę dodać że moja Dziewczyna jest bardzo wrażliwą istotą i bardzo się przejęła po w/w akcji. Czy może mieć to wpływ ??

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i Pozdrawiam,
Piotr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beata W
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 8:48 pm    Temat postu: Re: Spóźniona miesiączka (już tydzień) Odpowiedz z cytatem

Stres i zmiana miejsca może faktycznie wpłynąć na opóźnienie się okresu.Ale dla pewności,jeśli nie ufacie testom tzw.sikanym,niech dziewczyna zrobi test z krwi BHCG,on daje praktycznie 100% pewności.
Pozdrawiam
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 9:04 pm    Temat postu: Re: Spóźniona miesiączka (już tydzień) Odpowiedz z cytatem

zmiana miejsca może wpłynąć, ale gdy np. wyjeżdżasz z Warszawy w Tatry, a nie z Mokotowa na Wolę
Powrót do góry
wsl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 10:54 pm    Temat postu: Re: Spóźniona miesiączka (już tydzień) Odpowiedz z cytatem

Tak jak napisales Twoja dziewczyna jest osoba wrazliwa i pewnie przejmuje sie wszystkim za nadto. A to oznacza jedno - jest podatna na stres, czyli glowny czynnik ktory opoznia okres. Jezeli Twoja dziewczyna ma regularne cykle to byc moze opoznienie spowodowane jest wlasnie stresem. Jezeli robiliscie test w okresie kiedy Twoja Luba powinna dostac okres to jest on dosc wiarygodny ale nie w 100%. Sadze jednak, ze Twoja dziewczyna bardzo sie tym przejela i zestresowala i to spowodowalo opoznienie okresu. Nie moge napisac, iz nie ma powodu do obaw poniewaz nie znamy konkretnie czy byly to dni plodne czy nieplodne i tym podobnych szegolow. Ale raczej mozna odrzucic ryzyko ciazy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: