Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

test negatywny, a okresu nie ma...
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jay
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Cze 22, 2005 10:11 am    Temat postu: test negatywny, a okresu nie ma... Odpowiedz z cytatem

witam!
zastanawialem sie dokladnie w jakmi dziale o tym pisac i padlo na ten wlasnie w ktorym pisze
sprawa wyglada tak:
od okolo pol roku moja kobieta miala regularny okres... co do dnia! tak bylo przez ostatnie 6 miesiaczek
od paru miesiecy kochamy sie bez zabezpieczenia jakiegokolwiek (nie chce slyszec slow krytyki, bo robimy to z pelna swiadomoscia). wedlug naszych obliczen miesiaczka powinna pojawic sie 16 czerwca, a do tej pory sie nie pojawila. ponadto moja dzieeczynka ma np straszny apetyt na przyklad na sledzie (potrafi zjesc caly sloik na raz . no wiec postanowilismy kupic test ciazowy. wyszedl negatywny, czyli teoretycznie w ciazy nie jest...

a teraz przejde do tego co mnie inetresuje.

czy jesli krotko przed robieniem testu moja kobieta zalatwiala sie i specjalnie czekala pozniej az zbierze sie troche moczu, aby mozna bylo zrobic test, to mozliwe jest, ze zawartosc hormonow w moczu nie byla wystarczajaca aby test wykryl ciaze?
bylbym wdzieczny za kazda odpowiedz
villemcia
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Cze 22, 2005 10:36 am    Temat postu: Re: test negatywny, a okresu nie ma... Odpowiedz z cytatem

jesli test byl wykonany za szybko/tzn.stosunek mieliscie zalozmy 5 dni wczesniej/ ona wysiusiala po nocy mocz z najwieksza dawka hormonu HCG...to mimo ze pozniej odczekala na kolejny mocz, stezenie hormonu moglo byc za male i nie wykryc ciazy...

powtorzcie test-ale z moczu porannego go zrobcie..
lub z krwi-daje najwieksza pewnosc...
jay
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Cze 22, 2005 12:26 pm    Temat postu: Re: test negatywny, a okresu nie ma... Odpowiedz z cytatem

wlasnie sprawa wyglada tak, ze stosunek byl juz okolo 3 tygodni temu... test powtorzymy oczywiscie jesli jesczze ktos moglby sie wypowiedziec bylbym bardzo wdzieczny.
pozdrawiam!
.
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Cze 22, 2005 12:34 pm    Temat postu: Re: test negatywny, a okresu nie ma... Odpowiedz z cytatem

a wiesz moze dokladnie ktory to był dzien cyklu?

mam identyczny problem co twoja laska i też powinnam dostac miesiaczki 16 z tym ze ja jeszcze nie zrobiłam testu, jestem przykuta do łozka bo złamałam noge, a mój chłopak dopiero jutor pojawi się w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emmka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Cze 22, 2005 2:46 pm    Temat postu: Re: test negatywny, a okresu nie ma... Odpowiedz z cytatem

Jay, testy lubią się mylić. Zwłaszcza w te stronę , w drugą są pewniejsze (wynik "dodatnio")
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: