test negatywny, a okresu nie ma...

Wszystko o ciąży, porodzie i połogu.
jay
Nowy użytkownik

test negatywny, a okresu nie ma...

Postautor: jay » 22 czerwca 2005, 09:11

witam!
zastanawialem sie dokladnie w jakmi dziale o tym pisac i padlo na ten wlasnie w ktorym pisze
sprawa wyglada tak:
od okolo pol roku moja kobieta miala regularny okres... co do dnia! tak bylo przez ostatnie 6 miesiaczek
od paru miesiecy kochamy sie bez zabezpieczenia jakiegokolwiek (nie chce slyszec slow krytyki, bo robimy to z pelna swiadomoscia). wedlug naszych obliczen miesiaczka powinna pojawic sie 16 czerwca, a do tej pory sie nie pojawila. ponadto moja dzieeczynka ma np straszny apetyt na przyklad na sledzie (potrafi zjesc caly sloik na raz . no wiec postanowilismy kupic test ciazowy. wyszedl negatywny, czyli teoretycznie w ciazy nie jest...

a teraz przejde do tego co mnie inetresuje.

czy jesli krotko przed robieniem testu moja kobieta zalatwiala sie i specjalnie czekala pozniej az zbierze sie troche moczu, aby mozna bylo zrobic test, to mozliwe jest, ze zawartosc hormonow w moczu nie byla wystarczajaca aby test wykryl ciaze?
bylbym wdzieczny za kazda odpowiedz :)
Jacek W.

villemcia
Nowy użytkownik

Re: test negatywny, a okresu nie ma...

Postautor: villemcia » 22 czerwca 2005, 09:36

jesli test byl wykonany za szybko/tzn.stosunek mieliscie zalozmy 5 dni wczesniej/ ona wysiusiala po nocy mocz z najwieksza dawka hormonu HCG...to mimo ze pozniej odczekala na kolejny mocz, stezenie hormonu moglo byc za male i nie wykryc ciazy...

powtorzcie test-ale z moczu porannego go zrobcie..
lub z krwi-daje najwieksza pewnosc...

jay
Nowy użytkownik

Postautor: jay » 22 czerwca 2005, 11:26

wlasnie sprawa wyglada tak, ze stosunek byl juz okolo 3 tygodni temu... test powtorzymy oczywiscie :) jesli jesczze ktos moglby sie wypowiedziec bylbym bardzo wdzieczny.
pozdrawiam!
Jacek W.

.
Nowy użytkownik

Postautor: . » 22 czerwca 2005, 11:34

a wiesz moze dokladnie ktory to był dzien cyklu?

mam identyczny problem co twoja laska i też powinnam dostac miesiaczki 16 :P z tym ze ja jeszcze nie zrobiłam testu, jestem przykuta do łozka bo złamałam noge, a mój chłopak dopiero jutor pojawi się w domu :)

emmka
Nowy użytkownik

Postautor: emmka » 22 czerwca 2005, 13:46

Jay, testy lubią się mylić. Zwłaszcza w te stronę :wink: , w drugą są pewniejsze (wynik "dodatnio")

Wróć do „Ciąża”