Jak pozbyć się grudek na twarzy?

Martii
Nowy użytkownik

Jak pozbyć się grudek na twarzy?

Postautor: Martii » 28 maja 2005, 12:16

Jak pozbyć się żółtych grudek na twarzy raz na zawsze? Albo chodziaż w znacznym stopniu zmiejszyc ich wyskakiwanie? One bardzo szpecą moją twarz i nie wiem co mam robić. Byłam kilka razy u kosmetyczki, ale te zabiegi działają na którką metę. Poza tym, kosmetyczka zdołała przez 3 godziny oczyścic mi tylko brodę i nos... A ja płakałam z bólu od tego przekłówania igłą. Mam już tego dość!!! Czy są jakieś zabiegi, które zwalczają to świństwo? Może jakieś laserowe? Pomocy :(

Justy
Nowy użytkownik

Re: Jak pozbyć się grudek na twarzy?

Postautor: Justy » 29 maja 2005, 22:16

po oczyszczaniu u kosmetyczki systematycznie złuszczać skórę dla podtrzymania efektów. kwasami, retinoidami (na receptę) ewentualnie brevoxylem (dle cer tłustych). złuszczanie= obowiązkowy codzienny krem z filtrem.

Elżunia
Nowy użytkownik

Re: Jak pozbyć się grudek na twarzy?

Postautor: Elżunia » 21 listopada 2005, 23:43

Zacznij od oczyszczania organizmu, od wewnątrz. cokolwiek dzieje się na skorze , cerze najczęściej jest wynikiem złej pracy narzadów wenętrznych , czy dokrewnych - hormonów itp , zawsze należy zaczynać od wewnątrz. ! Dobry jest Chloremax , ktory oczyszcza nerki , wątrobę i krew . Zacznij stosować wit , ale naturalne , nie syntetyczne z apteki i minerały . Napewno pomoże . Mam w tym pewne doświadczenie . Uwuerz mi . E.