Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak pozbyć się grudek na twarzy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Uroda, cera, piekna skóra i włosy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martii
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Maj 28, 2005 1:16 pm    Temat postu: Jak pozbyć się grudek na twarzy? Odpowiedz z cytatem

Jak pozbyć się żółtych grudek na twarzy raz na zawsze? Albo chodziaż w znacznym stopniu zmiejszyc ich wyskakiwanie? One bardzo szpecą moją twarz i nie wiem co mam robić. Byłam kilka razy u kosmetyczki, ale te zabiegi działają na którką metę. Poza tym, kosmetyczka zdołała przez 3 godziny oczyścic mi tylko brodę i nos... A ja płakałam z bólu od tego przekłówania igłą. Mam już tego dość!!! Czy są jakieś zabiegi, które zwalczają to świństwo? Może jakieś laserowe? Pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justy
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Maj 29, 2005 11:16 pm    Temat postu: Re: Jak pozbyć się grudek na twarzy? Odpowiedz z cytatem

po oczyszczaniu u kosmetyczki systematycznie złuszczać skórę dla podtrzymania efektów. kwasami, retinoidami (na receptę) ewentualnie brevoxylem (dle cer tłustych). złuszczanie= obowiązkowy codzienny krem z filtrem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elżunia
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 12:43 am    Temat postu: Re: Jak pozbyć się grudek na twarzy? Odpowiedz z cytatem

Zacznij od oczyszczania organizmu, od wewnątrz. cokolwiek dzieje się na skorze , cerze najczęściej jest wynikiem złej pracy narzadów wenętrznych , czy dokrewnych - hormonów itp , zawsze należy zaczynać od wewnątrz. ! Dobry jest Chloremax , ktory oczyszcza nerki , wątrobę i krew . Zacznij stosować wit , ale naturalne , nie syntetyczne z apteki i minerały . Napewno pomoże . Mam w tym pewne doświadczenie . Uwuerz mi . E.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Uroda, cera, piekna skóra i włosy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: