Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

panowie, jak dotykac waszego penisa???
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tajniki sztuki kochania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
go_sia_7
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Sty 02, 2005 10:45 pm    Temat postu: panowie, jak dotykac waszego penisa??? Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy,jak dotykac waszego penisa?Calowanie i lizanie to niezawodny sposob na doprowadzenie mojego mezczyzne do odpowiedniego stanu jednak nie potrafie go piescic rekoma,delikatne draznienie i pieszczenie tak,ale jak masowac i sciskac aby doprowadzic go do prawdziwego szalu.Skora w tym miejscu jest bardzo delikatna i taka(jakby to okreslic)wiotka.Troche mi to przeszkadza.Boje sie ze go za mocno zlapie,a poza tym gdy nabieram"predkosci" to ona sie za bardzo "zsuwa".Wlasnie-bardzo sie zsuwa,wyglada to tak jakby bylo jej za duzo hehehe CZy to normalne i czy na pewno nie bedzie odczuwal bolu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kam
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 5:11 pm    Temat postu: Re: panowie, jak dotykac waszego penisa??? Odpowiedz z cytatem

moze zapytaj swego partnera co lubi najbardziej. kazdy ma inne upodobania.
go_sia_7
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 6:32 pm    Temat postu: Re: panowie, jak dotykac waszego penisa??? Odpowiedz z cytatem

hehe,chyba juz nie potrzebuje porady ale byla zabawa,nie rozmawialam z nim o tym bo chyba mu sie podobalo mimo to moglibyscie napisac co nieco,rozmawiamy bardzo duzo,jednak chcialabym go zaskoczyc czyms nowym,co z tego ze on mi powie,to juz nie bedzie tak samo podniecaje jak jego oczekiwanie na kolejne dawki nowosci,
Powrót do góry
yorkeee
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Lip 18, 2005 6:16 pm    Temat postu: Re: panowie, jak dotykac waszego penisa??? Odpowiedz z cytatem

to ja moze powiem co lubie sam,
uwielbiam czuc jezyk swojej dziewczyny na swoich jadrach, uwielbiam ssanie, cmokanie lizanie,
a jesli chodzi o "jej" rece, to najlepiej jesli pracuja powoli ale od gory na dol, bez zadnego ciagniecia silowego, delikatne przesuwanie scicnietej delikatnie calej dloni po moim penisie, a co zwieksza pare razy efekt? duzo duzo duzo sliny mojej dziewczyny, nie bój sie splunac np na penisa mezczyzny gdy to robisz, odczucia na pewno wzrosna, gwarantuje!
mozesz jeszcze uzyc obydwu rak, jesli penis jest wiekszy mozesz rownoczesnie uzywac dwoch rak, jesli mniejszy - na zmiane, mozesz delikatnie, DE LI KA TNIE walkowac obiema rekami penisa, ugniatac, rowniez delikatnie i powoli, partner bedzie chcial szybciej i szybciej, a Ty pozostan przez dluzszy czas przy swoim tempie, wtedy on zwariuje, przynajmniej tak jest ze mna!

mozesz np. wziac penisa mezczyzny miedzy wskazujacy a srodkowy palec i powoli przesuwac reka w gore i w dol, mozesz ruszac skora na penisie tylko kciukiem i srodkowym palcem -
hm to chyba tyle, napisalem co ja lubie...
Powrót do góry
volkano
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 1:09 pm    Temat postu: Re: panowie, jak dotykac waszego penisa??? Odpowiedz z cytatem

spróbuj stopami........jest extra
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tajniki sztuki kochania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: