panowie, jak dotykac waszego penisa???

go_sia_7
Nowy użytkownik

panowie, jak dotykac waszego penisa???

Postautor: go_sia_7 » 02 stycznia 2005, 21:45

Moi drodzy,jak dotykac waszego penisa?Calowanie i lizanie to niezawodny sposob na doprowadzenie mojego mezczyzne do odpowiedniego stanu :wink: jednak nie potrafie go piescic rekoma,delikatne draznienie i pieszczenie tak,ale jak masowac i sciskac aby doprowadzic go do prawdziwego szalu.Skora w tym miejscu jest bardzo delikatna i taka(jakby to okreslic)wiotka.Troche mi to przeszkadza.Boje sie ze go za mocno zlapie,a poza tym gdy nabieram"predkosci" to ona sie za bardzo "zsuwa".Wlasnie-bardzo sie zsuwa,wyglada to tak jakby bylo jej za duzo :-? hehehe CZy to normalne i czy na pewno nie bedzie odczuwal bolu?

kam
Nowy użytkownik

Re: panowie, jak dotykac waszego penisa???

Postautor: kam » 03 stycznia 2005, 16:11

moze zapytaj swego partnera co lubi najbardziej. kazdy ma inne upodobania.
kam

go_sia_7
Nowy użytkownik

Postautor: go_sia_7 » 03 stycznia 2005, 17:32

hehe,chyba juz nie potrzebuje porady :lol: ale byla zabawa,nie rozmawialam z nim o tym bo chyba mu sie podobalo :D mimo to moglibyscie napisac co nieco,rozmawiamy bardzo duzo,jednak chcialabym go zaskoczyc czyms nowym,co z tego ze on mi powie,to juz nie bedzie tak samo podniecaje jak jego oczekiwanie na kolejne dawki nowosci,

yorkeee
Nowy użytkownik

Postautor: yorkeee » 18 lipca 2005, 17:16

to ja moze powiem co lubie sam,
uwielbiam czuc jezyk swojej dziewczyny na swoich jadrach, uwielbiam ssanie, cmokanie lizanie,
a jesli chodzi o "jej" rece, to najlepiej jesli pracuja powoli ale od gory na dol, bez zadnego ciagniecia silowego, delikatne przesuwanie scicnietej delikatnie calej dloni po moim penisie, a co zwieksza pare razy efekt? duzo duzo duzo sliny mojej dziewczyny, nie bój sie splunac np na penisa mezczyzny gdy to robisz, odczucia na pewno wzrosna, gwarantuje!;-)
mozesz jeszcze uzyc obydwu rak, jesli penis jest wiekszy mozesz rownoczesnie uzywac dwoch rak, jesli mniejszy - na zmiane, mozesz delikatnie, DE LI KA TNIE walkowac obiema rekami penisa, ugniatac, rowniez delikatnie i powoli, partner bedzie chcial szybciej i szybciej, a Ty pozostan przez dluzszy czas przy swoim tempie, wtedy on zwariuje, przynajmniej tak jest ze mna!
:)
mozesz np. wziac penisa mezczyzny miedzy wskazujacy a srodkowy palec i powoli przesuwac reka w gore i w dol, mozesz ruszac skora na penisie tylko kciukiem i srodkowym palcem -
hm to chyba tyle, napisalem co ja lubie... ;)

volkano
Nowy użytkownik

Postautor: volkano » 09 kwietnia 2006, 12:09

spróbuj stopami........jest extra
świeży tata