Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si? i sprawd? wiadomo?ciZaloguj si? i sprawd? wiadomo?ci   ZalogujZaloguj 

blokada kręgosłupa -skutki uboczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast?pny temat  
Autor Wiadomo??
czesław
Nowy użytkownik

Do??czy?: 22 Lis 2004
Sk?d: ostrzeszów

PostWys?any: Pon Lis 22, 2004 6:37 pm    Temat postu: blokada kręgosłupa -skutki uboczne Odpowiedz z cytatem

miałem ostatnii blokade kregosłupa poi wyjściu ze szpitala mam zachwiania równowagi czy to normalny skutek ?
Powr?t do g?ry
Ogl?da profil u?ytkownika Wy?lij prywatn? wiadomo??
su47
Nowy użytkownik

Do??czy?: 11 Lis 2004
Sk?d: gdansk

PostWys?any: Sro Lis 24, 2004 9:19 pm    Temat postu: Re: blokada kręgosłupa -skutki uboczne Odpowiedz z cytatem

Jestem w temacie na tyle ze jestem po dwoch operacjach kregoslupa , ostatnia diagnoza to tzw.zalozenie stabilizacji w zwiazku z bolami /biore silne leki przeciwbolowe/. Od roku w zwiazku z tym iz boje sie operacji chodze na blokady co 2 lub 3 miesiace ale po kazdym zabiegu musze odsiedziec pol godz. nie mam takich objawow jak opisujesz. Sadze iz powinienes zglosic ta Twoja reakcje po zabiegu lekarzowi.Zycze zdrowka.
Powr?t do g?ry
Ogl?da profil u?ytkownika Wy?lij prywatn? wiadomo?? Wy?lij email
Wy?wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo?esz pisa? nowych temat?w
Nie mo?esz odpowiada? w tematach
Nie mo?esz zmienia? swoich post?w
Nie mo?esz usuwa? swoich post?w
Nie mo?esz g?osowa? w ankietach