Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

blokada kręgosłupa -skutki uboczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czesław
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Lis 22, 2004 6:37 pm    Temat postu: blokada kręgosłupa -skutki uboczne Odpowiedz z cytatem

miałem ostatnii blokade kregosłupa poi wyjściu ze szpitala mam zachwiania równowagi czy to normalny skutek ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
su47
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Lis 24, 2004 9:19 pm    Temat postu: Re: blokada kręgosłupa -skutki uboczne Odpowiedz z cytatem

Jestem w temacie na tyle ze jestem po dwoch operacjach kregoslupa , ostatnia diagnoza to tzw.zalozenie stabilizacji w zwiazku z bolami /biore silne leki przeciwbolowe/. Od roku w zwiazku z tym iz boje sie operacji chodze na blokady co 2 lub 3 miesiace ale po kazdym zabiegu musze odsiedziec pol godz. nie mam takich objawow jak opisujesz. Sadze iz powinienes zglosic ta Twoja reakcje po zabiegu lekarzowi.Zycze zdrowka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: