Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

znikająca miesiączka u 15-latki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lapillus
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 7:57 pm    Temat postu: znikająca miesiączka u 15-latki Odpowiedz z cytatem

kilka razy już o tym czytałam ale jak się już przytrafiło mojej siostrze to nie potrafię jej pomóc
Czy ktoś zatem może mi przypomnieć- czy należy się obawiać tego że u niespełna 15-letniej dziewczynki ostatni okres był koło 10lipca, potem we wrześniu delikatne plamienia przez kilka dni i od tego czasu miesiączki jak nie ma tak nie ma..
Można by jej jakieś pigułki na sztuczne wywołanie okresu przepisać ale czy to konieczne skoro żadnych objawów stanu chorobwego (bóle brzucha, upławy, inne plamienia) nie ma ? No i faktem jest że dziewczynka miała nieregularne miesiączki ale w tym wieku to o ile pamiętam normalne..
z góry dziękuję za informacje, sądzę że do ginekologa będzie miała jeszcze czas się wybrać (no chyba że jednak jest taka konieczność już teraz)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
villemcia
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 8:16 pm    Temat postu: Re: znikająca miesiączka u 15-latki Odpowiedz z cytatem

w tym wieku moga byc nieregularne i spozniac sie jak u niej...
ale bym sie jednak poradzila gina tak by byla pod jego obserwacja....to juz on zadecyduje czy cos jej przepisywac czy sie wstrzymac...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: