Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zbyt szybki puls w ciazy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fasolka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Sie 25, 2004 12:54 pm    Temat postu: Zbyt szybki puls w ciazy Odpowiedz z cytatem

Od drugiego miesiaca ciazy( teraz zaczyna mi sie piaty m-c) mam tachykardie-tetno rzadko kiedy jest nizsze od 100 uderzen/minute.Wiem ze przez to moge nie urodzic naturalnie a porod moze byc przedwczesny. Jezeli nic sie nie poprawi bede musiala zaczac przyjmowac leki, czy takie leki na serce sa niebezpieczne dla dziecka? I jakie skutki moze miec jeszcze tachykardia dla ciazy, porodu i dziecka.Czy moge z takim schorzeniem latac samolotem? Czy ktoras z Was miala takie problemy? Jest na to jakis sposob? Pozdrawiam
Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Sie 25, 2004 1:29 pm    Temat postu: Re: Zbyt szybki puls w ciazy Odpowiedz z cytatem

czy leki są bezpieczne czy to będzie wiedział lekarz...
a co do podróży samolotem - jeżeli jesteś w widocznej ciąży, to nikt nie wpuści cię na pokład samolotu bez odpowiedniego zaświadczenia lekarza, w którym będzie napisane, że nie istnieje zagrożenie, że zaczniesz rodzić w czasie lotu... Zaświadczenie takie powinno zostać wydane w dniu wylotu, może być róznież dzień wcześniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anek130
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Sie 25, 2004 2:29 pm    Temat postu: Re: Zbyt szybki puls w ciazy Odpowiedz z cytatem

ja miałam ten problem juz przed ciążą, czasami serce mi biło szybciej i mocniej - ale nie przyjmowałam żadnych leków, a lekarz kardiolog mi powiedział, że to nie przeszkadza ani w ciąży ani w porodzie. Poza tym czytałam, że kobieta w ciąży ma przyspieszony puls, bo musi produkowac więcej krwi i jest układ krążenia bardziej obciązony. Wydaje mi się więc, że specjalnie nie masz się czym martwić, ale oczywiście najważniejsze jest to, co powie Twój lekarz.

Pozrawiam
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: