Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

torbiel na jądrze, pomocy!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tematyka ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kolo18
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 9:47 pm    Temat postu: torbiel na jądrze, pomocy!! Odpowiedz z cytatem

Dokładnie pół roku temu udałem sie do lekarza z bólem jądra, po badaniu usg okazało sie ze mam trobiel o wielkości 7-8 mm na lewym najądrzu, lekarz przepisał mi antybiotyk przeciw bólowy i kazał przyjść na kontrolę za pól roku, czyli we wrzesniu, ja bardzo się boję, boję się operacji albo że będę mi strzukawką odciągać wodę z tego torbiela (tak gdzieś czytałem). Czy ktos ma podobny problem? czy z tym można żyć i nie ma żadnych problemów w przyszłości? Martwię się bo całe życie prze demną, mam 18 lat i czy to nie będzie przeszkadzać w planowaniu dzieci?
Proszę o odpowiedź od kogoś kto zna taki problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziuma
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 10:09 am    Temat postu: re: torbiel na jądrze, pomocy!! Odpowiedz z cytatem

kolo18.antybiotyk dostale na ta torbiel.przykro mi ale jesli nie udalo jej sie zmiejszyc to biopsja jest konieczna.wezma troche plynu zeby zobaczyc co to za tresc .to jest tylko uklucie.i trwa tylko chwilke.tysiace kobiet ma torbiele i sama osobiscie mialam biopsje guza piersi.przezylam a to nie bylo takie straszne,mialam wtedy 20 lat i tez sie balam.potem usuneli ale to juz pod narkoza,bez bolu.jesli zajdzie taka koniecznosc to sie nie zastanawiaj,nie leczona torbiel moze doprowadzic do powaznych schrzen i wtedy mialbys problemy z zostaniem w przyszlosci tatusiem.masz sczescie ze jest w poczatkowym stadium 8 mm to bardzo malo.torbiele zaawansowane maja nawet po kilkanascie cm.a wielkosc torbieli ktora ty masz powinno sie udac zlikwidowac bez biopsji i operacji,po odpowiednich lekach powinna sie rozpuscic,takze nie martw sie na zapas i stosuj sie do zalecen lekarza,naprawde to jest mala torbiel,i nie powinno byc problemow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tematyka ogólna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: