Moczem W TrĄdzik ??? hmm

Cindy
Nowy użytkownik

Moczem W TrĄdzik ??? hmm

Postautor: Cindy » 19 lipca 2004, 13:00

Witam wszystkich!!!:))Od wielu wielu lat borykam sie z problemem trądziku :( Ostatnio niestety zmiany sie nasilają.Buszując w internecie,i z opowiesci znajomych,dowiedzialam sie ze przemywanie codziennie wieczorem twarzy własnym..... moczem:)błyskawicznie likwiduje pryszcze jak i blizny.Chcialabym poprosic o opinie na ten temat,moze ktos ma za sobą taka kuracje???? Czy to niejest aby niebezpieczne??Dziekuje bardzo za wszystkie opinie!!!!-Pozdrawiam,MAJA

Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

Re: Moczem W TrĄdzik ??? hmm

Postautor: Esmeralda_pl » 19 lipca 2004, 13:06

a jak sądzisz? wiele jest świrów na świecie, w tym tacy, którzy twierdzą, że picie własnego moczu lub moczu kobiety w ciąży jest zdrowe... a le na logikę- czy zdrowe jest wcieranie w skórę czy ponowne wtłaczanie do organizmu trucizn (bo tym właśnie jest mocz), których organizm się pozbył?

kam
Nowy użytkownik

Postautor: kam » 19 lipca 2004, 13:35

Esmeralda, slyszalam, ze przecieranie twarzy moczem pomaga na pryszcze (nie wiem jak ma sie do tradziku). a poza tym picie moczu leczy wrzody, i tu znam kogos kto niestety musial tego skosztowac. oczywiscie nie smakowalo, ale rezultat byl taki, ze wrzodow juz nie ma.
kam

Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

Postautor: Esmeralda_pl » 19 lipca 2004, 13:36

a ja widziałam w TV rozmowę z lekarzem, który ostrzegał przed wprowadzaniem toksyn do organizmu...

kam
Nowy użytkownik

Postautor: kam » 19 lipca 2004, 13:39

byc moze teraz sie tego nie stosuje, ale kiedys takie babcine sposoby czesto pomagaly.
kam