Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

ból nadgarstka+wystająca kość

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nika02
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 1:53 pm    Temat postu: ból nadgarstka+wystająca kość Odpowiedz z cytatem

witam mam problem z nadgarstkiem. od okolo roku mam w nim wystającą kość która utrudnia poruszanie a przy tym bardzo boli . w dzieciństwie mialam kiedys w tym miejscu stluczenie i to moze byc przyczyna( tak mi powiedzial lekarz rodzinny i nie chcial mi dac skierowania do ortopedy). Od paru dni bol sie nasilil i pojawilo sie lekkie mrowienie w dloni stosuje masci na stluczenia ale nic nie pomaga . jak ktos wie niech sie podzieli co robic z gory bardzo dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nika02
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 10:02 pm    Temat postu: re: ból nadgarstka+wystająca kość Odpowiedz z cytatem

szkoda ze nic nie wiecie na ten temat dzisiaj bylam w przychodnij i dostalam skierowanie do ortpedy i z tym zwiazana jest moja kolejna prosba czy wie ktos moze gdzie jest jakis dobry ortopeda najlepiej w okolicach katowic i zeby mial podpisana umowe z nfz mam nadzieje ze tym razem mi pomozecioe
Powrót do góry
Megx
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 9:50 am    Temat postu: re: ból nadgarstka+wystająca kość Odpowiedz z cytatem

Witaj. Z tego co piszesz twoja przypadlosc wyglada jak Repetitive Strain-Injury Syndrom (RSI): zespół urazów wywołanych jednostronnym, chronicznym przeciążaniem kończyn. Ja tez mam cos takiego jak zginam nadgarstek to wystaje mi taka gulaja na srodku. Kiedy jest bardzo zle uzywam specjalnego rekawa na nadgarstek z usztywniajaca szyna w srodku i po pary dniach bol przechodzi i na pewien czas mam spokoj. Niestety z tego co sie orientuje nic z tym nie mozna juz zrobic poza zmiana trybu zycia lub pracy (jezeli np pracujesz caly dzien przy komputerze i trzymasz ta reke pod niewlasciwym katem mozesz kupic takie zelowe podkladki do klawiatury i do myszy, ktore nieco pomagaja)
Zycze powodzenia u lekarza
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: