ból nadgarstka+wystająca kość

nika02
Nowy użytkownik

ból nadgarstka+wystająca kość

Postautor: nika02 » 03 czerwca 2007, 12:53

witam mam problem z nadgarstkiem. od okolo roku mam w nim wystającą kość która utrudnia poruszanie a przy tym bardzo boli . w dzieciństwie mialam kiedys w tym miejscu stluczenie i to moze byc przyczyna( tak mi powiedzial lekarz rodzinny i nie chcial mi dac skierowania do ortopedy). Od paru dni bol sie nasilil i pojawilo sie lekkie mrowienie w dloni stosuje masci na stluczenia ale nic nie pomaga . jak ktos wie niech sie podzieli co robic z gory bardzo dziekuje

nika02
Nowy użytkownik

re: ból nadgarstka+wystająca kość

Postautor: nika02 » 12 czerwca 2007, 21:02

szkoda ze nic nie wiecie na ten temat dzisiaj bylam w przychodnij i dostalam skierowanie do ortpedy i z tym zwiazana jest moja kolejna prosba czy wie ktos moze gdzie jest jakis dobry ortopeda najlepiej w okolicach katowic i zeby mial podpisana umowe z nfz mam nadzieje ze tym razem mi pomozecioe

Megx
Nowy użytkownik

re: ból nadgarstka+wystająca kość

Postautor: Megx » 13 czerwca 2007, 08:50

Witaj. Z tego co piszesz twoja przypadlosc wyglada jak Repetitive Strain-Injury Syndrom (RSI): zespół urazów wywołanych jednostronnym, chronicznym przeciążaniem kończyn. Ja tez mam cos takiego :roll: jak zginam nadgarstek to wystaje mi taka gulaja na srodku. Kiedy jest bardzo zle uzywam specjalnego rekawa na nadgarstek z usztywniajaca szyna w srodku i po pary dniach bol przechodzi i na pewien czas mam spokoj. Niestety z tego co sie orientuje nic z tym nie mozna juz zrobic poza zmiana trybu zycia lub pracy (jezeli np pracujesz caly dzien przy komputerze i trzymasz ta reke pod niewlasciwym katem mozesz kupic takie zelowe podkladki do klawiatury i do myszy, ktore nieco pomagaja)
Zycze powodzenia u lekarza :color: