Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kaszel od roku u dziecka - proszę o pomoc!!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tematyka ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
isabella
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 1:00 am    Temat postu: re: Kaszel od roku u dziecka - proszę o pomoc!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Moja coreczka ma prawie 4 latka, ja tez meczy kaszel od roku. Znalazlam lekarza,który zrobil mi maly wyklad, zaczal od tego ze dziecko może być alergikiem,(może odzywac się alergia na mleko, kiedy była niemowlakiem, pozatym zwrocil mi uwage ,czy w domu nie ma grzyba, przepisal tabletki, aby wykluczyc, czy dziecko nie ma robakow. Przepisal mnóstwo lekarstw,j ednym z nich jest syrop, który jest mocny, hamuje kaszel,mam go podawac w razie atakow kaszlu (salbutamol)ponieważ twoja coreczka jest starsza nie wiem czy syrop podziala. Jednak mogę również podsunąć tabletki które SA dla starszych (thiocodin),oczywiście przed wykupem pogadaj z farmaceuta lub lekarzem.
ZYCZE DUZO ZDROWIA CORECZCE
p.s
diagnoza byla trafna poniewaz widze spora poprawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wioletta
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 12:20 pm    Temat postu: re: Kaszel od roku u dziecka - proszę o pomoc!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Dzękuję za zainteresowanie, niestety ani syrop ani tabletki nie działają - juz kiedyś je brała. Moja córka była teraz przez 2 tygodnie w Centrum Pedriatrii i chyba w końcu została zdiagnozowana. To jednak jest kaszel psychogenny - a więc czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy.
Powrót do góry
taeda
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 1:21 am    Temat postu: re: Kaszel od roku u dziecka - proszę o pomoc!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Miałem sam zaszaleć diagnostycznie.....ale zrobił to jakiś lekarz ::patrz dwa posty wyżej.
Kolego "lessero" proszę zauważyć --daleki strzał w te robaki !!!!!!!
Co powiesz na to, że ten kaszel z głównego wątku JEST CYKLICZNY ????
BYł już jeden taki post na forum-------dziecko miało glistę ludzką i również cykliczny kaszel, nawet po jej wytruciu (i objawy zapalenia płuc do tego cykliczne co miesiąc).
Sprawy "kaszlu psychogennego" to sobie darujmy--głupota .
Ja bym porobił badania na pasożyty w kale. Tylko z głową, w dobrym laboratorium i kilka razy ,,,,,,,,,,
Pisaliśmy już na forum o tym wiele razy.........
Nie chodzi nawet o glistę, ale inne pasożyty też dają DZIWNE kaszle oskrzelowe (cholera wie dlaczego....reakcja uczuleniowa na ich przemianę materii ?).
Tamten lekarz, o którym pisze ""isabella" to niegłupi facet.....
malwinaa1986
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 10:19 am    Temat postu: alergia Odpowiedz z cytatem

mi tez sie wydaje ze to alergia wziewna .moja corka ja ma tez czesto kaszlala.poszlam z nia do pulmonologa zapisal jej robienie wziewow widze ze jest lepiej.unikac trzeba wtedy siersci zwierzat ,kurz,dymu tytoniowego,itd.sprobuj moze on cos poradzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malwinka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 9:51 am    Temat postu: re: Kaszel od roku u dziecka - proszę o pomoc!!!!!! Odpowiedz z cytatem

moze to być faktycznie alergia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tematyka ogólna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: