Kaszel od roku u dziecka - proszę o pomoc!!!!!!

isabella
Nowy użytkownik

re: Kaszel od roku u dziecka - proszę o pomoc!!!!!!

Postautor: isabella » 11 grudnia 2006, 00:00

Moja coreczka ma prawie 4 latka, ja tez meczy kaszel od roku. Znalazlam lekarza,który zrobil mi maly wyklad, zaczal od tego ze dziecko może być alergikiem,(może odzywac się alergia na mleko, kiedy była niemowlakiem, pozatym zwrocil mi uwage ,czy w domu nie ma grzyba, przepisal tabletki, aby wykluczyc, czy dziecko nie ma robakow. Przepisal mnóstwo lekarstw,j ednym z nich jest syrop, który jest mocny, hamuje kaszel,mam go podawac w razie atakow kaszlu (salbutamol)ponieważ twoja coreczka jest starsza nie wiem czy syrop podziala. Jednak mogę również podsunąć tabletki które SA dla starszych (thiocodin),oczywiście przed wykupem pogadaj z farmaceuta lub lekarzem.
ZYCZE DUZO ZDROWIA CORECZCE
p.s
diagnoza byla trafna poniewaz widze spora poprawe :D

Wioletta
Nowy użytkownik

Postautor: Wioletta » 11 grudnia 2006, 11:20

Dzękuję za zainteresowanie, niestety ani syrop ani tabletki nie działają - juz kiedyś je brała. Moja córka była teraz przez 2 tygodnie w Centrum Pedriatrii i chyba w końcu została zdiagnozowana. To jednak jest kaszel psychogenny - a więc czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy.

taeda
Nowy użytkownik

Postautor: taeda » 12 grudnia 2006, 00:21

Miałem sam zaszaleć diagnostycznie.....ale zrobił to jakiś lekarz ::patrz dwa posty wyżej.
Kolego "lessero" proszę zauważyć --daleki strzał w te robaki !!!!!!!
Co powiesz na to, że ten kaszel z głównego wątku JEST CYKLICZNY ????
BYł już jeden taki post na forum-------dziecko miało glistę ludzką i również cykliczny kaszel, nawet po jej wytruciu (i objawy zapalenia płuc do tego cykliczne co miesiąc).
Sprawy "kaszlu psychogennego" to sobie darujmy--głupota .
Ja bym porobił badania na pasożyty w kale. Tylko z głową, w dobrym laboratorium i kilka razy ,,,,,,,,,,
Pisaliśmy już na forum o tym wiele razy.........
Nie chodzi nawet o glistę, ale inne pasożyty też dają DZIWNE kaszle oskrzelowe (cholera wie dlaczego....reakcja uczuleniowa na ich przemianę materii ?).
Tamten lekarz, o którym pisze ""isabella" to niegłupi facet.....
Słuchaj Radia "Jutrzenka" 99,5 Mhz (Rozgłośnia Armii Krajowej) nad Warszawą, zasięg 40 km.
ŚPIESZMY SIĘ LECZYĆ LUDZI--TAK SZYBKO ODCHODZĄ !

malwinaa1986
Nowy użytkownik

alergia

Postautor: malwinaa1986 » 19 kwietnia 2007, 09:19

mi tez sie wydaje ze to alergia wziewna .moja corka ja ma tez czesto kaszlala.poszlam z nia do pulmonologa zapisal jej robienie wziewow widze ze jest lepiej.unikac trzeba wtedy siersci zwierzat ,kurz,dymu tytoniowego,itd.sprobuj moze on cos poradzi

malwinka
Nowy użytkownik

Postautor: malwinka » 30 kwietnia 2007, 08:51

moze to być faktycznie alergia