Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lot samolotem z niemowlakiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Rozwój dziecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daria2910
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 12:17 pm    Temat postu: re: Lot samolotem z niemowlakiem Odpowiedz z cytatem

ja wrocilam tydzien temu z Polski, lecialam sama z malym i mialam wozek( z gondola wielka) torbe 32 kg! i plecak (ciezki jak cholerea)!wszyscy byli dla mnie mili, pamietaj ze masz pierszentwo do odprawy !!jednym razem musilam zapakowac wozek w folie( w SASie mi dali a locie nie mieli ani workow ani tasmy, bieda! i zenada!)poniewaz mialam wielka gondole musialm nadac osobno stelarz osobno gondole, ale ty nie masz chyba twardej gondoli to jak zlozysz mozesz nadac w jednej czesci, poza tym jak wracalam pozwoli mi oddac wozek pod samolotem tam go zlozyli i zabarli a ja nakrylam tylko tym nylonm przeciwdeszczowym zeby nie pobrudzili...w samolocie daja specjalne pasy ktore sie przypina do swojego pasa, i musisz go w to zapiac!!
dziecko siedzi na kolanach i nie ma innej mozliwosci!nie bylo tak ciezko, lecilam sama z tyloma bagazami ale wsyscy mi pomagali, moglam nawet wziasc mleczko w butelce , bez pakowania z zadne torebki, traktowali mnie baaardzo polubownie, nawet wode dla siebie moglam bo przeciez matka karmiaca musi pic!!hihi tak mowli:)
maly w samolocie wogole nie plakal, zaraz zasnal, podroz odbyla sie bez klopotow w obie strony,a lecialm w sumie 4 samolotami w dwie strony...
tylko jedna uwaga dla ciebie!
jak raz nadalam stelarz wozka bez pakowania w worek, to musieli chyba bardzo tym stelrzem rzucic na kolo i sie os wygiela ( nie bylo widac) ale wozek jezdzil skrecajac w lewa..strasznie sie wkurzylam bo to wozek za 2tys wrrr...ale maz mi naprostowal cale szzcecie, musieli rabnac z duze wysokosci pod katem na kolo..bo trzeba naprawde duzej sily zeby cos takiego zrobic..oni rzucaja wszystkiem, wiec radze oddac go pod samoletem bo bedzie lezal na wierzchu
zycze milej podrozy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka33321
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 12:44 pm    Temat postu: re: Lot samolotem z niemowlakiem Odpowiedz z cytatem

slicznie ci dziekuje za twoja wypowiedz
z wozkiem tak zrobie jak mowisz Ja juz odliczam dni juz sie nie moge doczekac
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagolak
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 2:09 pm    Temat postu: re: Lot samolotem z niemowlakiem Odpowiedz z cytatem

Aga - to kiedy lecicie?
Powrót do góry
Agee
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 4:26 pm    Temat postu: re: Lot samolotem z niemowlakiem Odpowiedz z cytatem

a my lecimy juz we wtorek ale my juz jestesmy doswiadczeni w podrozy samolotem z dzieckiem wiec jestesmy spokojni

daria napisala cos bardzo istotnego co ja pominelam w swoich wypowiedziach wczesniej, ze nadany sprzet dla dziecka pakowac trzeba w worki foliowy jedne linie same zapakuja w taki worek a inne nie wiec najlepiej zabrac worek z domu
my lecac na wakacja w grudniu w taki worek zapakowalismy jeszcze w domu, siodelko do samochodu oraz gorski sprzet dla dziecka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 5:06 pm    Temat postu: re: Lot samolotem z niemowlakiem Odpowiedz z cytatem

O kurde dziewczyny dobrze,że mi o tym worku powiedziałyście.Ja myslałam,że po prostu zostawiam wózek przed wejściem do samolotu i już...

Mam takie duże worki,ja pod spód do kosza chcę jeszcze wrzucić folię i pokrowiec na nóżki,jakiś kocyk i torbę przywózkową,mam nadzieję,że nie będzie problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Rozwój dziecka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Skocz do: