Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pieczenie bólowe pośladka i podudzia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ksiaze37
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 3:53 am    Temat postu: Pieczenie bólowe pośladka i podudzia Odpowiedz z cytatem

Mam 37 lat. Taka dziwna dolegliwosc dopadla mnie od paru dni. Udalo mi sie to polaczyc z kontuzja na budowie sprzed 10 lat, ktora jednak specjalnie nie dawala sie we znaki, poza lekkim bolem po lewej stronie w okolicach ledzwi. Przeoralem interent i doszedlem do wniosku, ze dolegliwosci takie spowodowane moga byc uszkodzeniem kregu L4-L5-S1, to by sie wiec zgadzalo, bo to kregi ledzwiowe. Moje pytanie brzmi. Czy mozna temu jakos zaradzic srodkami farmakologicznymi i fizykoterapia? Wciaz cwicze, nigdy nie mialem problemow i nadal nie mam ze sprawnoscia fizyczna. Tymbadziej mnie to irytuje. Czy nagrzewac, masowac, cwiczyc, czy cos zazywac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonzuu
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 9:26 am    Temat postu: re: Pieczenie bólowe pośladka i podudzia Odpowiedz z cytatem

Najpierw musi Pan zrobić prześwietlenie kregoslupa u lekarza POZ. Jezeli nic nie wykaże skieruje do poradni rehabilitacyjnej - tam bedą zaaplikowane bioprądy i/lub pole magnetyczne. Przyjmuje się również niesteroidowe leki przeciwzapalne np. Diclofenac czopki, Olfen czopki lub zastrzyki oraz Mydocalm na rozluznienie mięśni i zwykle powinno przejsc. Jezeli nie, wtedy wykonuje sie tomografię i ocenia dokladnie zmiany.
Powrót do góry
Ksiaze37
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 12:21 am    Temat postu: re: Pieczenie bólowe pośladka i podudzia Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za wskazowki. Napewno zrobie przeswietlenie jak bede w kraju. No i skonsultuje sie z lekarzem, bo czuje, ze bez lekow sie nie obejdzie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: