Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

co to oznacza?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Poronienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weronika555
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Sty 30, 2004 12:42 am    Temat postu: co to oznacza? Odpowiedz z cytatem

w 5 dniu okresu przy silnych bólach podbrzusza wraz z krwia w ubikacji wyszlo ze mnie kawalek ciala. Wielkosci 3x5 cm Trudno mi to okreslic, cialo lekko sine, zimne, lekko zabrudzone krwia. Miesiac temu wziela postinor duo na poronienie i zarzywam od miesiaca Diane35. Zamin zazylam te leki moglo dojsc do zaplodnienia- prezerwatywa zawiodla. Czy to moglo byc poronienie? Po tym jak to wyszlo- uczulam ulge i brzuch mnie luz nie bolal. Wczesniej ale tylko raz mialam maly wyciek z sutka - bialego plynu... Prosze o szybka odpowiedz co to moglo byc ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kam
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Sty 31, 2004 3:35 am    Temat postu: Re: co to oznacza? Odpowiedz z cytatem

3 na 5 cm????? jesli to bylo poronienie, to nie masz pewnosci czy bylo calkowite. najlepiej jak pojdziesz do ginekologa.
weronika555
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lut 01, 2004 11:22 pm    Temat postu: Re: co to oznacza? Odpowiedz z cytatem

to byl taki bezkształtny kawałek ciala. Nie wiem na czym polega poronienie i glupio mi o to pytac. Wiem ze na tym forum jest wiele kobiet ktore przezyly poronienie. czy mozliwe jest zeby nie wiedziec czy sie poronilo? Nic mnie nie boli. Wszytsko wrocilo do normy. Okres sie skonczyl dalej zarzywam Diane 35. Stydze sie tego ale zarazem boje ze jesli tak bylo, to moze cos sie dzieje zlego a ja nic z tym nie robie, umieram ze strachu. Kam, jak sadzisz co to moze byc? Moze to normalny (tylko troche duzy) strzepek lozyska, podczas gdy nie doszlo do zaplodnienia i organizm go wydala przy okresie??? blagam odpowiedz...
Powrót do góry
kam
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Lut 02, 2004 12:12 am    Temat postu: Re: co to oznacza? Odpowiedz z cytatem

nie ma sie czego wstydzic. ja tez poronilam, wlasciwie to ciaza obumarla w 13 tyg a ja nosilam ja w sobie jeszcze 5 tygodni nie wiedzac, ze dziecko nie zyje.
wydaje mi sie, ze u ciebie to bylo poronienie, ciaza obumarla, ale zarodek pozostal w macicy, i dopiero po jakims czasie zostal wydalony. bardzo czesto na tak wczesnym etapie ciazy jesli dochodzi do poronienia jest ono calkowite (czyli wszystko zostaje wydalone), ale najlepiej bedzie jak pojdziesz na badanie ginekologiczne i usg dopochwowe, bedzie to tylko dla twego zdrowia no i swietego spokoju
glowa do gory. daj znac jak poszlo, czekam z niecierpliwoscia na wiesci
weronika555
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Lut 02, 2004 11:55 am    Temat postu: Re: co to oznacza? Odpowiedz z cytatem

Dziekuje! Dzis ide do lekarza. Na pewno napisze Ci o tym co sie dowiem. Z przerazeniem czekam na ta wizyte. boje sie tego co uslysze. Najbardziej boje sie tego zebym nie musiala isc przypadkiem do szpitala. Nie chce zeby ktokolwiek dowiedzial sie o tym, ze poronilam, ze w ogole wspolzylam. A jednak 2-3 dniowy pobyt w szpitalu zdrazilby mnie calkowicie prosze pomodl sie za mnie ...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Poronienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: