Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy jakiej pozycji penetracja pochwy jest największa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tajniki sztuki kochania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 1:00 pm    Temat postu: re: Przy jakiej pozycji penetracja pochwy jest największa? Odpowiedz z cytatem

pochwa jest na tyle elastyczna, że długość członka nie ma znaczenia
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 1:59 pm    Temat postu: re: Przy jakiej pozycji penetracja pochwy jest największa? Odpowiedz z cytatem

Seks uprawaiam od kilku miesięcy. I ja wiem, że początkowo może boleć, ale chodzi o to, że wiadomo, pierwszy, drugi raz bolało ale potem juz nie. A teraz dopiero od jakiegos czasu boli mnie "tam" po stosunku. Wiec jeśli jeszcze niedawno było dobrze a teraz boli to chyba to nie jest to.
Co do gwałtowności ruchów to nie wydaje mi się, żeby to była przyczyna... Sama nie wiem, może to działanie tabletek anty, które od półtora miesiąca biorę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kości
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 2:11 pm    Temat postu: Re: re: Przy jakiej pozycji penetracja pochwy jest największ Odpowiedz z cytatem

[quote="Esmeralda_pl"]pochwa jest na tyle elastyczna, że długość członka nie ma znaczenia[/quote]

Hm...jestem ciekaw czy 26 centymetrowego członka też całego byś wsadziła...

Raz jeszcze napiszę.
Pochwa jest to rurka,która - gdy kobieta nie jest podniecona seksualnie - ma długość od 8 do 10 cm.W tym stanie przednia i tylna ścianka pochwy stykają się ze sobą.Na skutek podniecenia seksualnego pochwa wydłuża się do 10-15 cm.
Podczas stosunku seksualnego podniecenie powoduje powiększenie rozmiarów pochwy,która jednak nigdy nie wydłuża się tak, by penis nie mógł dotrzeć do jej końca.Dzięki temu wytrysk spermy następuje przy otworze szyjki macicy.

Nie neguję tego że pochwa nie jest elastyczna.Oczywiście że jest.Pytanie tylko czy jest na tyle elastyczna aby pomieścić w sobie bardzo dużego członka.Problem może się już pojawić kiedy członek ma długość 18-20 cm przy głębokiej penetracji (kiedy partner chce całego włożyć do środka).Niestety ale są też tacy osobnicy którzy mają długość penisa powyżej 25 cm (naturalnie czy też nie).
Moim zdaniem długość członka może nie ma znaczenia kiedy mówimy o typowym europejskim członku który ma średnią długość około 12 cm.Może chłopak ma solidne wyposażenie które może rodzić ten problem.
Powrót do góry
Kości
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 2:16 pm    Temat postu: Re: re: Przy jakiej pozycji penetracja pochwy jest największ Odpowiedz z cytatem

[quote="domi1319"]Seks uprawaiam od kilku miesięcy. I ja wiem, że początkowo może boleć, ale chodzi o to, że wiadomo, pierwszy, drugi raz bolało ale potem juz nie. A teraz dopiero od jakiegos czasu boli mnie "tam" po stosunku. Wiec jeśli jeszcze niedawno było dobrze a teraz boli to chyba to nie jest to.
Co do gwałtowności ruchów to nie wydaje mi się, żeby to była przyczyna... Sama nie wiem, może to działanie tabletek anty, które od półtora miesiąca biorę...[/quote]

Może ginekolog by coś pomógł???O ile masz jakiegoś dobrego bo o takich ciężko dzisiaj.
Innej rady nie mam nie pomogę.Mam nadzieję że dziewczyny coś bardziej Ci pomogą.
Powrót do góry
domi1319
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 3:03 pm    Temat postu: re: Przy jakiej pozycji penetracja pochwy jest największa? Odpowiedz z cytatem

ginekolog? byłam przed wczoraj i jak powiedzialam o dolegliwosciach to ona na to, ze to dosc sporadyczny i nietypowy objaw ale nawet mnie nie zbadala...... no wiec sami widzicie, ze jestem zdana na siebie...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tajniki sztuki kochania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: