Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

pierwsze objawy ciązy tuż po zapłodnieniu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Paź 12, 2003 7:30 pm    Temat postu: Re: pierwsze objawy ciązy tuż po zapłodnieniu Odpowiedz z cytatem

Magda, ooo widze, ze twoja wiedza jest juz wieksza... Kobieeto!!! Nie udzielaj nikomu rad, bo sama chcialas ciaze octem usuwac!!! A to forum jest dla kobiet,m ktore na malenstwa czekaja! A swoja droga ile ty masz lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 1:39 pm    Temat postu: Re: pierwsze objawy ciązy tuż po zapłodnieniu Odpowiedz z cytatem

mnie bolał brzuch w taki sposób jak przed miesiączką, zupełnie nie mogłam znieść dymu z papierosów, no i strasznie smakowało mi piwo (zaraz kilka dni po zapłodnieniu)-ale jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży
Powrót do góry
maja
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Paź 14, 2003 1:38 am    Temat postu: Re: pierwsze objawy ciązy tuż po zapłodnieniu Odpowiedz z cytatem

kochalam sie z moim chloapkiem bez zabezpieczenia, ale bez wytrysku. Bylo to niecaly miesiac temu.....
Czy jest duza szansa ze zaszlam w ciaze....???

Niby wiecej oddaje mocz.... ale nie wiem w sumie...
Powrót do góry
Kata33
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Paź 15, 2003 9:38 am    Temat postu: Re: pierwsze objawy ciązy tuż po zapłodnieniu Odpowiedz z cytatem

Maja jeżeli nie oczekujesz dzidziusia to mam dla Ciebie złą wiadomość. Wiesz dlaczego najwięcej jest ciąż z tkzw. "stosunku przerywanego", ponieważ nawet jeżeli uda się wycofać członek z pochwy przed wytryskiem to jest tak zwane kropelkowanie. Czyli podczas ruchów członka w pochwie wydostają się z niego niewielkie ilości płynu, w którym znajdują się plemniki, oczywiście ilość ich i stężenie jest dużo mniejsza niż przy wytrysku ale teoretycznie może dojść do zapłodnienia. ...Co ja wypisuję ...teoretycznie?! ..ja sama jestem pewna na 90%, że właśnie po takim stosunku zaszłam w ciążę i urodziłam cudowną i kochaną córeczkę.
Pozdrawiam Ciebie serdecznie
Powrót do góry
iwett
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Paź 15, 2003 10:34 am    Temat postu: Re: pierwsze objawy ciązy tuż po zapłodnieniu Odpowiedz z cytatem

Hej! Mnie zaczęło odrzucać od kawy!!!! I ten stan trwał aż do końca 5 miesiąca! Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: