Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsze tygodnie ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edzia81
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 6:58 pm    Temat postu: re: Pierwsze tygodnie ciąży Odpowiedz z cytatem

czesc dziewczyny, jestem w 4 tygodniu ciąży, mam do was pytanko do tych ktore przezyly poronienie, mianowicie moj problem polega na tym iz do czwartku wszystko bylo pieknie , w czwartek lekarz zrobil mi usg dopochwowe i przepisal foli i luteinę, no i nastepnego dnia wszystko sie pospulo bo zaczelam krwawic, to krwawienie zaczelo sie po sikaniu w nieduzej ilosci, i tak mialam do godz 17 ale tylko podczas sikania, w sobote bylo juz ok, mialam lekkie brazowe upławy w nieduzej ilosci, po pojawienu sie krwawienia od razu dzwonilam do mojego lekarza a ten kazal mi zwiekszyc dawke brania luteiny, co zrobilam i nastepnego dnia nie bylo juz krwawien, moje pytanie jest takie czy to krwawienie co u mnie wystapilo to bylo poronienie?? jestem umowiona z lekarzem za 7 dni na badanie, nie chicial mi powiedziec czy to bylo poronienie, ale ja czuje ze to cos złego było. nie wiem jak wyglada poronienie a z netu duzo sie nie dowiem. prosze pomózcie
ewonia
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 9:36 pm    Temat postu: re: Pierwsze tygodnie ciąży Odpowiedz z cytatem

Edzia, ja mysle, ze lekarz Ci nie chcial powiedziec, bo on nie wie. Dowiecie sie oboje na nastepnym badaniu Ale badz dobrej mysli, bo sa duze szanse na to, ze to bylo tylko plamienie, a dzidzia dalej jest w Twoim brzuszku
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 4:24 am    Temat postu: re: Pierwsze tygodnie ciąży Odpowiedz z cytatem

ja watpie, ze to bylo poronienie! czy to bylo krwawienie bardzo obfite? w 4 miesiacu jesli to byloby poronienie to wylecialoby ci male dzidzi a jesli nic takiego nie nastapilo to poki co sie nie martw. moglo to byc "tylko" odklejanie sie lozyska czy cos a czemu mialas luteine? ja pamietam jak ja chcialam po pierwszym poronieniu luteine lub duphaston na podtrzymanie drugiej ciazy to mi lekarz powiedzial, ze te leki rownie dobrze jak podtrzymac moga wywolac wlasnie poronienie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ipek
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 8:03 am    Temat postu: re: Pierwsze tygodnie ciąży Odpowiedz z cytatem

Stelluś... Edzia pisała o 4 tygodniu, a nie miesiącu...
Eluś06
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 8:15 am    Temat postu: re: Pierwsze tygodnie ciąży Odpowiedz z cytatem

Edzia81 lekarz jest w stanie tylko ocenić co to było. Ale jeżeli to nie było bardzo duże krwawienie to myślę że jest duża szansa że to nie było poronienie. Wiele z nas w pierwszych tygodniach miało plamienia i małe krwawienia i nadal jest w ciąży . Mam nadzieję że u Ciebie też tak to się skończy. Gdy miałam plamienia w pierwszych tygodniach to moja gin też zaleciła zwiększenie dawki luteiny. I jak najwięcej leż i odpoczywaj.

Stella12 jednak większość ginekologów i to zajmujących się niepłodnością przepisuje luteinę i dup. więc myślę że większość jest jednak zwolenników- ja w pierwszych tygodniach ciąży jadłam ogromne ilości luteiny.

Pozdrawiam
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 10 z 18

Skocz do: