Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozmiar moszny i jader

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Przyszły ojciec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noel
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2003 3:23 pm    Temat postu: Rozmiar moszny i jader Odpowiedz z cytatem

Moje jadra mierza okolo 4-4,5 cm (wdluz najdluzszej srednicy) natomiast moszna jest dosyc krotka tj. jadra nie zwisaja tak nisko jak ma to miejsce u wiekszosci mezczyzn. W efekcie pomimo ze rozmiar penisa w wzwodzie jest przecietny (tj nie maly ) cale genitalia wygladaja na mniejsze i stanowia dla mnie defekt kosmetyczny np pod prysznicem lub w saunie w towarzystwie innych facetow.

1) Czy wielkosc jader jak i calej moszny ma wplyw na plodnosc?
2) Czy mozliwe jest zwiekszenie masy jader lub powiekszenie moszny?

Nie stanowi to dla mnie zyciowego problemu ale bardzo prosilbym o
odpowiedz jesli ktos sie w tym orientuje. Anton.... moze ty wiesz cos na
ten temat? Z gory dzieki , Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anton1717
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2003 2:42 pm    Temat postu: Re: Rozmiar moszny i jader Odpowiedz z cytatem

Skoro zostałem wywołany to napiszę co wiem na ten temat.
Wielkość jąder to około 4 - 6 cm długości, szerokość 2,5 - 3,5 cm oraz grubość około 2 cm Tak, więc twoje chyba się mieszczą w normie. Dokładne pomiary można uzyskać podczas badania USG (np. moje prawe 53x37x21 mm, lewe 52x33x21 mm)
W instrukcji powiększania penisa, którą mogę ci przesłać (gratis, tylko przyślij mi swój adres mailowy)jest następująca informacja o ćwiczeniach, które mogą cię zainteresować:

Jądra i moszna.
Twoje jądra i moszna też mogą podlegać ćwiczeniom. Są to masaże i ćwiczenia rozciągania worka moszny. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy worek nie jest duży, jądra znajdują się wysoko, są słabo widoczne i wydają się małe. Podczas erekcji często „chowają się” w przestrzeni podbrzusza. Dzięki tym ćwiczeniom twoje jądra będą lepiej widoczne i sprawią wrażenie większych. Poprawiają też ukrwienie i kondycję.
Zastosuj gorący kompres rozgrzewający genitalia (ostrożnie, żeby nie parzył! do ok. 40 stopni Celsjusza). Posmaruj je oliwką. Chwyć worek dłonią, przy nasadzie penisa, rozciągnij skórę moszny tak, aby jądra znalazły się po drugiej stronie pięści. Powoli ciągnij do dołu, do czasu aż poczujesz dyskomfort w jądrach i podbrzuszu. Powtórz ten ruch kilka razy (5-6 razy).
Następnie wykonaj masaż polegający na delikatnym ugniataniu. Najpierw skóry worka, wzmacniając mięśnie moszny (ugniatanie i rozciąganie), później jej zawartości dookoła jąder. W końcu masuj jądra – delikatnie je ugniatając (1 –3 minuty). Powinieneś stosować taką siłę nacisku ażeby nie czuć bólu, co najwyżej lekki dyskomfort.

Powtórz ćwiczenie rozciągania moszny. Ściskając mosznę jak w tym ćwiczeniu wykonaj masaż wystających jąder nawilżonym w oliwce palcem. Na napiętej śliskiej od oliwki skórze, lekko uciskając, „rysuj” palcami kółka.
Chwyć jądra jak do rozciągania jedną dłonią a drugą penisa za główkę. Ciągnij jądra w dół a członka w górę – aż do momentu, gdy poczujesz, że dalej może być bolesne. Powtarzaj to samo ciągnąc na boki – jaja w prawo a penisa w lewo i odwrotnie. Po takich ćwiczeniach uderz kilkadziesiąt razy członkiem o nogę, dla przywrócenia w żołędzi krążenia krwi. Gdy już będziesz bardziej zaawansowany w treningach dołącz jeszcze do tego ćwiczenia skurcze mięśni PC.
Noś bokserki a nie slipy. Mięśnie moszny w luźnych spodenkach w sposób naturalny pracują wzmacniając się i powodują prawidłowe kurczenie się moszny w sytuacjach skrajnych (np. przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze otoczenia) chroniąc w ten sposób rzecz najcenniejszą dla mężczyzny - jądra. W ciasnych slipach wiotczeją i moszna przestaje pełnić swoje podstawowe zadanie. W starszym wieku jaja z tego powodu wiszą bardzo nisko, co ludowe porzekadło określiło „sześćdziesiątka mija, worek dłuższy od kija”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Przyszły ojciec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: