Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka dlugosc czlonka jest dla Was (Kobiet) idealna?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tajniki sztuki kochania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka dlugosc czlonka jest dla Was (Kobiet) idealna?
6 cm - 10 cm
5%
 5%  [ 1 ]
11 cm - 14 cm
11%
 11%  [ 2 ]
15 cm - 17 cm
47%
 47%  [ 8 ]
18 cm - 20 cm
23%
 23%  [ 4 ]
21 cm - 25 cm
11%
 11%  [ 2 ]
26 cm - 30 cm
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
Brut[all]
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 6:47 pm    Temat postu: re: Jaka dlugosc czlonka jest dla Was (Kobiet) idealna? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się tylko, co ma wielkość penisa w zwodzie, do "w spoczynku" - z tego, co mi wiadomo (nie sprawdzałem nijak :-) ), o ile rozmiary "leżących" są u różnych facetów przeróżne, o tyle przy wzwodach się wyrównują, tamten facet z kibla może mieć tak naprawdę większego, niż ma Twój chłopak :-)
No chyba, że czegoś nie zrozumiałem i tamten się w tym kiblu masturbował - to faktycznie by było smutne, że 6cm... :-)

Marcelina: ale przecież nie o to chodzi, jednak jeśli juz jest taki temat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mibu
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 9:02 pm    Temat postu: re: Jaka dlugosc czlonka jest dla Was (Kobiet) idealna? Odpowiedz z cytatem

Że tak powiem. Brut(all) ma rację. Wiem z własnego doświadczenia, że czasmi w stanie spoczynku mam kilkanaście centymetrów, a czasami kilka (albo nawet KILK) hehe. Moim zdaniem czasami długość, a czasmi grubość penisa ma znaczenie, czasami szybkość ruchów frykcyjnych ma duże znaczenie. Ale to zależy od partnerki i jej potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
neurotyczna
Gość

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 10:44 am    Temat postu: re: Jaka dlugosc czlonka jest dla Was (Kobiet) idealna? Odpowiedz z cytatem

chyba równie ważna jest grubość penisa i szerokość pochwy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tajniki sztuki kochania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: