Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

blizna po nacięciu krocza
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
płytka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 1:38 am    Temat postu: blizna po nacięciu krocza Odpowiedz z cytatem

Drogie koleżanki.
Jestem 1,5 roku po porodzie naturalnym, z tradycyjnym nacięciem i szyciem krocza. Niestety blizna w środku nadal boli i kłuje podczas stosunku, z tego powodu unikam zblizeń, ale to nie jest najlepsze rozwiązanie tego problemu.

Przez ten ból nie umiem się już do końca rozluźnić, co źle wpływa na zwilżenie pochwy śluzem, a przez to jest jeszcze gorzej, bo bez śluzu się nie da żeby było ok. I tak w kółko. Lubrykanty z apteki nic nie dają.

Czy ja już jestem skazana na jakąś plastykę pochwy, czy da się coś z tym zrobić bez zabiegu?
Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TeSi
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 11:11 am    Temat postu: re: blizna po nacięciu krocza Odpowiedz z cytatem

powinnaś pójść z tym do lekarza.. On najlepiej Ci doradzi i oceni co się dzieje.. a jesteś pewna że tam nic nie zostało? żaden szef? ja bym już dawno poszła do ginekologa
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:08 pm    Temat postu: re: blizna po nacięciu krocza Odpowiedz z cytatem

byłam już i to 2x, czyli 6 tyg po, (wtedy jeszcze nie można nic powiedzieć o zagojeniu) i 2 m-ce temu- to zaś dr nie chciał mnie zbadać :evil: tylko zapisał maść dopochwową z esrogenami, której jak się okazało z ulotki nie mogę stosować bo mam przeciwskazania.

Wg dr to miało raczej związek z długim karmieniem piersią (prawie 15 m-cy)i wtedy czasem zanika śluzówka pochwy jak u pań po menopauzie.
Ta maść miała pomóc. Do tego lekarza są długie terminy więc chyba będę musiała pójść do innego, bo chyba nie mam wyjścia.

A szwy miałam rozpuszczealne- więc to na pewno nie to. Na końcu blizny w środku czuć wyraźnie zgrubienie-kulkę, która jest b. wrażliwa na dotyk (kłuje)zaś sama blizna to już twardy zrost. Żałuję, że nie skończyło się cesarką :dogeys:
Powrót do góry
Assik
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 3:13 pm    Temat postu: re: blizna po nacięciu krocza Odpowiedz z cytatem

Taki lekarz to nie lekarz. Idź do innego i niech nie wciska ci leków bez zbadania Cię... Jakiś konował Ci się trafił. Bądź dobrej myśli, na pewno będzie lepiej.

Matuś

Bartuś

Aniołek 5.08.08 [*]
Powrót do góry
płytka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 6:31 pm    Temat postu: re: blizna po nacięciu krocza Odpowiedz z cytatem

Może i faktycznie konował, bo to nawt on mnie szył.... już postanowiłam że idę z tym do innego......dam znać, jak będę po wizycie.

tak to czasem jest, że ten sam lekarz potrafi uratować ciążę -czyli w moim przypadku stał się cud (poronienia z przyczyn immunologicznych), a w takiej prostej rzeczy jak szycie krocza-czyli na samym końcu- porządnie coś "zepsuć".
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: