okulista

paksini
Nowy użytkownik

okulista

Postautor: paksini » 11 września 2014, 10:12

Oczy są niezwykle ważnym narządem, którego wszelkie dolegliwości pomoże Ci pokonać doświadczony
okulista! Oferujemy pełną diagnostykę narządu wzroku, a także dobór szkieł korekcyjnych czy soczewek
kontaktowych. Okulista proponuje leczenie zachowawcze lub operacyjne, w zależności od rodzaju schorzenia.
Zakres konsultacji obejmuje choroby wzroku takie jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm czy
starczowzroczność, a także schorzenia wywołane urazami czy zakażeniami.

Kontakt:
www: Cordis - okulista w Poznaniu
e-mail: biuro@cordis.com.pl
Al. Niepodległości 2
61-874 Poznań

powyzejiponizej
Nowy użytkownik

re: okulista

Postautor: powyzejiponizej » 17 listopada 2014, 10:23

Ktoś może się wypowiedzieć na temat tego okulisty? Jakieś opinie?

Marzena89
Nowy użytkownik

re: okulista

Postautor: Marzena89 » 17 lutego 2015, 10:51

Pewnie jest tak że wiele z nas cierpi na problemy ze wzrokiem i potem trzeba udać się do okulisty. Ale warto sobie bliżej przybliżyć dany problem. Ja cierpię na zapalenie spojówek i bardzo chciałam bliżej poznać tematykę mojej choroby dlatego szukałam informacji w internecie. Wszystkiego dowiedziałam się na http://www.mojeoczy.pl/dolegliwosci-ocz ... y-leczenie Mam nadzieję że wyciągniecie też z tego przydatne informacje

tomek12w
Nowy użytkownik

Re: okulista

Postautor: tomek12w » 10 września 2015, 13:45

paksini pisze:Oczy są niezwykle ważnym narządem, którego wszelkie dolegliwości pomoże Ci pokonać doświadczony
okulista! Oferujemy pełną diagnostykę narządu wzroku, a także dobór szkieł korekcyjnych czy soczewek
kontaktowych. Okulista proponuje leczenie zachowawcze lub operacyjne, w zależności od rodzaju schorzenia.
Zakres konsultacji obejmuje choroby wzroku takie jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm czy
starczowzroczność, a także schorzenia wywołane urazami czy zakażeniami.

Kontakt:
www: Cordis - okulista w Poznaniu
e-mail: biuro@cordis.com.pl
Al. Niepodległości 2
61-874 Poznań

To nie odpowiedni dział na takie posty. Nie umiesz czytać?
Nie mogę porównywać się z Szekspirem. Ale mogę napisać własną książkę.

amaria
Nowy użytkownik

Re: okulista

Postautor: amaria » 10 stycznia 2017, 12:45

Myślę, że szukając badań okulistycznych dla dzieci, warto zajrzeć do http://zobaczycjutro.org/ . Ja uważam, że takie badania warto wykonać, by sprawdzić stan zdrowia naszego dziecka pod względem wzroku.