meczacy i duszacy kaszel

balbina
Nowy użytkownik

Re: meczacy i duszacy kaszel

Postautor: balbina » 26 marca 2015, 12:44

Od stycznia chodze do lekarza i dwa tygodnie temu zmiekl. Najpierw musialam wysluchac, ze tez byl chory i mial podobne do moich objawy, nastepnie osluchal mi pluca i stwierdzil, ze sa czyste. Powiedzial, ze jego zdaniem to jest albo grypa albo krztusiec. Jednak pluca mam czyste to to raczej bedzie grypa. Dal 5 tabletek antybiotyku i wyslal do domu. Minely 2 tygodnie, antybiotyk przestal dzialac i wszystko wrocilo do stanu poprzedniego. Kaszel powrocil i po kazdym jego napadzie jestem wycienczona. Pojawia sie bol po lewej stronie klatki piersiowej promieniujacy do prawej reki. Juz nie wiem co zrobic a do innego lekarza mam ponad 30 km.

ThomasoB
Nowy użytkownik

Postautor: ThomasoB » 05 maja 2015, 14:40

Mam podobnie, jeszcze nie byłem u lekarza ale bedzie trzeba iść bo upierdliwe to wyjątkowo :/

haploxylon
Nowy użytkownik

Postautor: haploxylon » 20 listopada 2015, 12:39

skoro antybiotyk jednak na chwilę pomógł to raczej sprawa jest pochodzenia infekcyjnego. Tylko że powodem są wirusy a bakterie są tylko pogłębiającym dodatkiem. Oczywiście--RTG klatki musisz mieć zrobione na wszelki wypadek.
Na tło wirusowe nie ma dobrej rady, ale:
Kup nalewkę bursztynową i smaruj klatkę co wieczór.
Kup nalewkę na pędach sosnowych i pij ją dolewając do herbaty.
Kup krople o nazwie pektosol i---według przepisu na buteleczce.
To nie wymaga recept, stosować długo.