meczacy i duszacy kaszel

balbina
Nowy użytkownik

meczacy i duszacy kaszel

Postautor: balbina » 05 stycznia 2015, 13:12

Witam od okolo miesiaca mam meczacy i duszacy kaszel lecz tylko jeden dzien mialam go przez caly dzien. Pojawia sie on rano i wieczorem, najczesciej w pozycji siedzacej i lezacej. W ciagu dnia jednak pojawia sie sporadycznie. Gdy klade sie spac tez problemow raczej nie ma. Jednak gdy juz mnie zlapie to tak jakbym pluca miala wypluc. Nie wiem co o tym myslec.
Moze powinnam jeszcze dodaz, ze nie pale ani nie pali nikt z mojego otoczenia. Nie jest to wiec kaszel jaki sie spotyka u osob palacych.

rerde
Nowy użytkownik

re: meczacy i duszacy kaszel

Postautor: rerde » 11 stycznia 2015, 17:49

Idz do lekarza, to może być poważny problem nie lekceważ tego, internet to nie jest dobre miejsce na stawianie diagnozy.
"Jest wielkim błędem naszego czasu, że lekarze oddzielają duszę od ciała." Hipokrates

balbina
Nowy użytkownik

Postautor: balbina » 14 stycznia 2015, 12:33

Mam takiego lekarza, ze jak sie do niego zachodzi to trzeba mu od razu podac diagnoze. Inaczej mowi, ze on nie wie i odsyla do domu. Od przeszlo roku mam powiekszone wezly chlonne po prawej stronie szui a on mowi, ze nie ma sie czym przejmowac.
Innym razem gdy uslyszal, ze mam bole prawej nerki, zrobil USG, ktore niczego nie wykazalo. Jak je otrzymal, stwierdzil, ze on w takim razie nie wie dlaczego mnie boli i juz kilka lat sie z nawracajacymi bolami mecze.
Wiec zanim sie do niego udam, musze wiedziec co mu mowic by wiedzial czego szukac.

rerde
Nowy użytkownik

Postautor: rerde » 20 stycznia 2015, 20:57

Zwariowałaś chyba.... ja bym takiego lekarza dawno kopną w przysłowiowe 4 litery, idź do innego. Niestety z tym leczeniem na NFZ to tak jest. Idz prywatnie, jak Ci nie pomoże to do kolejnego. Wykup sobie ubezpieczenie medyczne np. tu http://signum.healthcare/ zapłacisz te 60 czy 70 zł miesięcznie i masz całkiem inną opiekę + badania od ręki.
"Jest wielkim błędem naszego czasu, że lekarze oddzielają duszę od ciała." Hipokrates

balbina
Nowy użytkownik

Postautor: balbina » 27 stycznia 2015, 12:36

No niestety jaki mieszka sie w malej miejscowosci to czlowiek jest skazany na takich 'specjalistow'. Ale macie racje, ze cos z tym musze zrobic. Na pewno tez sprawdze ten link.