marihuana - powrot do normalnosci

Gerra
Nowy użytkownik

Re: marihuana - powrot do normalnosci

Postautor: Gerra » 18 stycznia 2016, 15:47

Myślę, że warto udać się do psychologa, ale polecam również czytanie wartościowych książek. Mi bardzo pomogły tomy Beaty Pawlikowskiej I. W dżungli podświadomości II. Księga kodów podświadomości i niedawno zaczęłam czytać III. Kurs szczęścia. Moja psycholog mi je poleciła, jako swoistą formę psychoterapii i obyło się bez kolejnych wizyt ;)

Brookhald
Nowy użytkownik

Postautor: Brookhald » 01 kwietnia 2016, 10:01

Dobrze, że udało ci się rzucić. Mój chłopak raczej nigdy tego nie zrobi
Nie licz na to, co żujesz; licz na to, coś połknął.

aneko6
Nowy użytkownik

Postautor: aneko6 » 14 lipca 2016, 21:36

od marihuany uzależniasz się tylko psychicznie a nie fizycznie jak z innymi używkami. Więc powrót do normalności zależy od myślenia
Ucz się z dziecięcych słów.

farela
Nowy użytkownik

Postautor: farela » 19 września 2016, 10:15

daftpunk pisze:E tam, przyjaciele mojego chłopaka to na codzień kolarze i porządni ludzie, ale jak idziemy na impre, ognisko albo ktos ma wolną chate to masakra. Zaraz palą itp. i normalnie mają takie fazy, że mam ochote ich zabić. Ja sama z chłopakiem nic nie palimy, a ja nwet fajek nigdy nie próbowałam bo mnie obrzydzają i sama nie lubie ludzi, którzy palą...nie wiem....porpostu jakoś mnie to odpycha

Ja palę juz parę ładnych lat, nigdy nie miałam jakiś dziwnych "faz" nie dzieje się ze mną nic dziwnego, znam swój organizm i znam swoje dawkowanie, także nie mam z tym problemu. 8) :color:

paracetamol
Nowy użytkownik

Postautor: paracetamol » 04 października 2016, 16:12

aneko6 pisze:od marihuany uzależniasz się tylko psychicznie a nie fizycznie jak z innymi używkami. Więc powrót do normalności zależy od myślenia

Dokładnie, jak sami sobie z tym nie dajemy rady, bo jesteśmy już tak mocno uzależnieni - to warto udać się do psychologa (W Katowicach mogę polecić www.psychoterapia-indywidualna.pl). Ale jak już zdajemy sobie sprawę ze swojego nałogu i nie szukamy tłumaczeń, to już jest bardzo ważne i pomocne :)