jaka dieta jest najbardziej skuteczna?

dziewczątko
Nowy użytkownik

Re: jaka dieta jest najbardziej skuteczna?

Postautor: dziewczątko » 22 marca 2018, 15:39

Ja jestem zdania, że nawet najlepsza dieta nie będzie skuteczna jeśli nie zastosujemy się do kilku zasad w naszym stylu życia. Polecam Wam przeczytać krótki artykuł na stronie https://www.skoknawage.pl/jak-schudnac-z-brzucha/ i na pewno wiele rzeczy się Wam rozjaśni ;) Ja jeśli mam być szczera największy problem miałam z okolicami brzucha.. Ale po zastosowaniu się do tych prostych zasad, efekty są zdecydowanie lepsze ;) Myślę, że warto sobie zajrzeć

magik889
Nowy użytkownik

Postautor: magik889 » 10 czerwca 2018, 08:45

Wiadomo że najlepsza dieta to po prostu dopasowana indywidualnie dieta która zapewni nam wszystko czego organizm potrzebuje. Dzięki temu nie będziemy mieli napadów głodu i będzie nam łatwiej wytrwać w postanowieniu odchudzania.Najlepiej się zgłosić do dietetyka, nawet online, teraz wybór jest duży

sadek
Nowy użytkownik

Postautor: sadek » 22 czerwca 2018, 22:29

dzieta MŻ

walek12
Nowy użytkownik

Postautor: walek12 » 27 czerwca 2018, 13:30

dieta mniej jesc

Werewolf
Nowy użytkownik

Postautor: Werewolf » 11 lipca 2018, 11:54

Jeśli chodzi komuś o skuteczność w odchudzaniu, to dieta na pewno powinna dostarczać odpowiednią ilość kcal każdego dnia. Jeśli przykładowo do utrzymania wagi potrzebuje ktoś 2000 kcal, to powinien postawić na dietę 1800, czy nawet 1500 kcal. Jeśli będzie ktoś trzymał się tego, by nie przekraczać tych wartości, to sukces na pewno osiągnie. Jeśli nie wiecie jaką dietę wybrać, to postawcie na niskokaloryczny catering od Wygodnej Diety. W moim przypadku zdziałał on cuda. ;)