długotrwała biegunka i duszący kaszel

klaudia84
Nowy użytkownik

re: długotrwała biegunka i duszący kaszel

Postautor: klaudia84 » 24 maja 2010, 14:21

Dicoflor60 jest jednym z lepszych leków osłonowych i potwierdza to dużo osób i lekarzy. Multilac także jest bardzo dobry, jednak zarówno ani ten ani ten nie osłaniają dobrze układu moczowo-płciowego, dlatego też trzeba je wspomagać np. lactovaginalem czy lacibios feminą, które właśnie na takowy działają.

Oczywiśie jak stosuje multilac, to nie stosuje diclofloru i odwrotnie :)

asia29
Nowy użytkownik

Postautor: asia29 » 25 maja 2010, 11:24

Aaa no to teraz rozumiem, dziękuję. Dla mnie kombinacja multilacu i lacibios feminy dobrze działa. Bo ja po antybiotykach zawsze mam większe problemy z grzybicą pochwy. Z układem pokarmowym przy multilacu raczej był spokój żadnych biegunek, czy też grzybków w jamie ustnej bo wiem że i takie cuda mogą się pojawiać.

klaudia84
Nowy użytkownik

Postautor: klaudia84 » 27 maja 2010, 13:12

Według mnie grzybica przełyku czy też przewodu pokarmowego zdarza się o wiele rzadziej aniżeli grzybica pochwy. Oczywiście nie jestem lekarzem, jednakże wypowiadam tylko moje osobiste zdanie i przypuszczenia. Jednak multilac czy dicolfor, czy trillac etc. warto przyjmować choćby ze względu na ochronę ukłądu pokarmowego, aby nie dopuścić do jego wyjałowienia. Co zaś tyczy się lacibios feminy czy lacovaginelu, to chyba nie trzeba tłumaczyć czemu warto je przyjmować :)

asia29
Nowy użytkownik

Postautor: asia29 » 27 maja 2010, 14:49

Moja mama po antybiotykach to najczęściej ma właśnie grzybka na języku, a nigdy nie miała grzybicy pochwy więc przy antybiotykach wystarcza jej multilac, nie potrzebuje tych "kobiecych probiotyków".

klaudia84
Nowy użytkownik

Postautor: klaudia84 » 28 maja 2010, 11:36

Nigdy osobiście nie miałam grzybicy języku, czy w ogóle okolic ust i przełyku i nie chcę mieć. Współczuje tym, którzy muszą się z tym borykać :( OCzywiście jeżeli chodzi o ochronę samego ukłądu pokarmowego, to sam multilac sobie z tym poradzi :)