Co zrobić kiedy wykryto depresję?

AsiaS80
Nowy użytkownik

Re: Co zrobić kiedy wykryto depresję?

Postautor: AsiaS80 » 25 lipca 2017, 08:33

Warto udać się na konsultację do psychologa, problem tkwi w naszej głowie i choć są osoby, które same potrafią sobie z tym poradzić to większość potrzebuje porady specjalisty.

Joanna24
Nowy użytkownik

Postautor: Joanna24 » 26 kwietnia 2018, 16:42

Bez wątpienia w takim przypadku należy najszybciej jak będzie to możliwe zgłosić się na terapię. Bardzo fajną ofertę w przypadku różnych problemów psychicznych, możemy znaleźć w dobrewiezi.pl . Pracują tam świetni terapeuci, a co więcej w ofercie tego gabinetu znajdziemy również przeróżne warsztaty, dotyczące np. snów.

Sandra93
Nowy użytkownik

Postautor: Sandra93 » 14 maja 2018, 11:13

Gdy wykryto depresje to należy jak najszybciej udać się na terapię. Wiem to z własnego doświadczenia. Nawet, gdy wydaje się Wam, że jest lepiej, to uwierzcie mi, że to tylko chwilowe. Można do porównać do wykresu sinusoidy – raz czujecie się świetnie, a raz fatalnie. Należy jak najszybciej przeciwdziałać depresji.

Niezależnie od tego, na jakim etapie jest Wasza depresja – MUSICIE się leczyć. Nie ma tutaj wyjątków. Nieleczona depresja będzie się pogłębiać, a potem będzie coraz ciężej udać się na leczenie.

U mnie zaczęło się to jakoś rok temu, miałam po prostu takie dni, w których nie mogłam się ruszyć z łóżka, płakałam bez powodu, a moja samoocena była na poziomie minusowym. Za wszystko obwiniałam siebie. Wstawałam dzień później i było ok, ale tylko na chwilę. Jako iż jestem ze Świdnicy to i tutaj poszukałam psychologa. Bez wątpienia mogę Wam polecić Panią Małgorzatę Małek. Jej strona to http://psychologswidnica-malek.pl/.
Jeżeli ktoś z Was jest ze Świdnicy lub okolic i cierpi na depresję to zalecam udanie się do tej pani.

Skorpion
Nowy użytkownik

Postautor: Skorpion » 16 maja 2018, 09:34

Depresję trzeba przede wszystkim do razu zacząć leczyć. Zwlekanie tylko pogarsza sprawę. Nie bez znaczenia pozostaje równiez kwestia pomocy, z jakiej korzystamy. Ja polecam zajrzeć na https://angelini.pl aby poczytać więcej na temat tej choroby i dowiedzieć się, z jakiej pomocy możemy skorzystać.

Anita80
Nowy użytkownik

Postautor: Anita80 » 18 czerwca 2018, 09:44

Prawdę mówiąc, to psychologowie są w stanie pomóc dosłownie wszystkim: osobom cierpiącym na depresję, nerwicę, czy nawet bezsenność. Specjalistów leczących takie schorzenia jest od groma, także jakiekolwiek zaburzenia nie powinny być powodem do wstydu. Lepiej jak najwcześniej udać się na wizytę, która pomoże rozwiązać nasze problemy. Ze swojej strony mogę wam zarekomendować http://www.salvate.pl/pl/ , swoje oddziały mają w Krakowie i Katowicach.