Chłopiec czy dziewczynka

burkete
Nowy użytkownik

re: Chłopiec czy dziewczynka

Postautor: burkete » 17 czerwca 2014, 12:51

każdy facet chce mieć chłopaca, matkom to z reguły obojętne ważne żeby było zdrowie :) i tego się należy trzymać
Mój ulubiony lookbook :)

kinia-mama
Nowy użytkownik

Postautor: kinia-mama » 08 lipca 2014, 12:34

U nas było właśnie tak, mąż chciał syna a ja zdrowe dziecko :)

Ale coś w tym kobinowaniu jest, chyba to działa. Pierwsze dziecko - córka zostało poczęte przed owulacją, a drugie - synek w momencie lub tuż po. Nie wiem czy to przypadek czy to działa. My nie robiliśmy tego specjalnie, tylko tak wyszło, a potem sobie zdaliśmy sprawę, że wpisuje się to w jedną z metod :)

Asia909
Nowy użytkownik

Postautor: Asia909 » 23 lipca 2014, 18:21

Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe, prawda jest taka że mężczyźni często chcą mieć chłopaka zaś kobiety córeczkę ale nie ma też jakieś reguły w tej sprawie.

Przecież wielu mężczyzn mających córki rozpieszcza je do granic możliwość (córeczka tatusia).

antosia76
Nowy użytkownik

Postautor: antosia76 » 02 grudnia 2014, 10:16

ponoć żeńskie plemniki są większe i dłużej żyją, więc jeśli rozpocznie się starania na początku jajeczkowania powinna być dziewczyna, bo plemniki niejako czekają na jajeczko. Męskie plemniki to sprinterzy i to jajeczko powinno czekać na nie, więc o chłopca najlepiej starać się u szczytu płodności.

Szefannett89
Nowy użytkownik

Postautor: Szefannett89 » 17 grudnia 2014, 16:15

Nie biorę tego w tych kategoriach dla mnie to błędne koło. Dla mnie i tak już cudem boskim jest owoc mojej miłości z moją połówką jakim jest dziecko. Nie ważne dla mnie czy chłopiec czy dziewczyna dla mnie najważniejsze, żeby się zdrowe urodziło.